Дизайн будинку: унікальні ідеї для максимального комфорту

Фото дизайн будинку

Будинок – не типова квартира. Його планування може бути унікальним. Це одночасно і перевага, і «головний біль», так як складно підібрати потрібні інтер’єрні рішення. Але професійний дизайн будинку вирішує цю проблему. Його результатом стає зручність і естетична досконалість. Команда PlatinumArt готова створити дизайн інтер’єру будинку і повністю втілити цей проект.

Професійний підхід

Інтер’єрний дизайн від фахівців PlatinumArt – це підбір унікальних і правильних рішень, орієнтованих на особливості будинку і особисті побажання його власників. Це створення затишку з урахуванням трендів і характеристик обраного стильового напрямку.

Ми можемо продумати інтер’єр будинку під ключ або запропонувати рішення для його окремих кімнат. Правильний підбір деталей, унікальні знахідки, упор на сучасні матеріали, талант дизайнера – зазвичай цього достатньо, щоб якісно перетворити об’єкт. Вас буде захоплювати зовнішній вигляд приміщень і радувати їх функціональність. Це і є ознаки професійного дизайну.

Дизайн інтер’єру котеджу – це комплекс якісних рішень. Фахівці PlatinumArt вирішать завдання будь-якої складності в стислі терміни, зумівши створити, а після втілити будь-який проект. Створення дизайн-проекту – це баланс між естетикою і практичністю. Ми втілимо будь-які стилі, доречні для приватних будинків:

  • неокласику;
  • прованс;
  • модерн;
  • мінімалізм.

Візуальні та конструктивні рішення

Дизайн котеджу і будь-якого іншого приватного будинку являє собою розробку серії ескізів, а також технічної документації для команди будівельників-ремонтників. Після докладного обговорення ми надаємо клієнтові кілька варіантів на вибір. Затверджені ескізи стануть основою для проекту і будуть втілені.

Замовляючи дизайн інтер’єру під ключ, ви отримуєте кілька переваг. Це професійний підхід на всіх етапах: коли дизайнер і команда фахівців працюють в одній команді, всі рішення втілюються максимально точно. Також це економія часу і досягнення вражаючих результатів. Кошторис дозволяє замовнику планувати закупівлі та фінансуваня робіт.

Ми готові працювати в рамках бюджету, дотримуватися термінів і пропонувати професійний результат. Досвід і десятки успішних проектів дозволяють виконувати ремонт на високому рівні.