Дизайн кімнати

Фото дизайн кімнати

Дизайнерські рішення перед майбутнім ремонтом мають цінність. Адже це – не тільки спосіб досягнення унікальних візуальних якостей. Це – зручність, практичність і безпека для всіх членів сім’ї. Замовляючи дизайн кімнати у фахівців PlatinumArt, ви отримуєте ефективний результат. Ми можемо розробити дизайн-проект і втілити його «під ключ» з гарантією.

Дизайн кожної кімнати в квартирі або будинку

Кімната – загальне поняття, але всі чудово розуміють, що під нього підходить вітальня, спальня, дитяча, кухня … Ми можемо розробити дизайн інтер’єру таких приміщень:

  1. Вітальні. Її функціональність зараз розширилася: це головна кімната, яка традиційно є місцем вечірнього відпочинку. Працюючи над дизайном, ми враховуємо зацікавлення кожного члена сім’ї. Якщо тут любить грати дитина – передбачаємо ігрову зону для неї. Якщо тут збирається вся родина вечорами – пропонуємо оригінальні рішення по збільшенню затишку.
  2. Передпокою. Грамотний дизайн передбачає практичну обстановку кімнати, разом з тим подбає про ефектний зовнішній вигляд. Передпокої в більшості випадків невеликі. Тому наш дизайнер використовує елементи для візуального розширення кімнати.
  3. Спальні. Затишок, спокій і відсутність дратівливих елементів – такий дизайн кімнати найбільш доречний. Кожен елемент працює на це: спокійні тони оздоблення, практичні меблі, мінімум декоративних елементів, щільні штори …
  4. Кухні. Дизайн повинен бути одночасно свіжим, сучасним, естетичним і функціональним. Можливостей у сучасного дизайнера маса. При цьому немає значення, що саме потрібно облаштовувати: величезну кухню в котеджі або крихітне типове приміщення в квартирі. Професіонали PlatinumArt володіють знаннями для реалізації будь-яких побажань.

Експертний підхід

Досвід і безліч успішно реалізованих об’єктів дозволяють фахівцям команди PlatinumArt вирішувати всі завдання. Ми розробимо і втілимо дизайн кімнати в квартирі і котеджі. Пропонуємо свіжі рішення і доб’ємося ідеального результату. Ви зможете контролювати витрати і отримаєте гарантію. Всі терміни будуть дотримані. Розробка дизайн-проекту проводиться з урахуванням всіх побажань клієнтів, На вибір надається декілька варіантів рішень. Процес впровадження буде ідеально відповідати планам дизайнера.