Дизайн квартири

Фото дизайн квартири

Сучасний дизайн квартири – це створення необхідних умов для забезпечення потрібного затишку, комфорту і функціональності кімнат. Команда PlatinumArt готова забезпечити професійні послуги зі створення дизайнерського проекту і втіленню всіх ідей у життя. Досвід фахівців дозволяє успішно реалізувати найскладніші і сміливі рішення.

Комфорт і візуальна досконалість

Інтер’єр з точки зору дизайнера – простір, який потрібно грамотно організувати. І при цьому експерт враховує критерії зручності, безпеки, естетичності, стильової відповідності, доречних співвідношень. Скажімо, дорогі класичні меблі невдало виглядають у кімнаті з обробкою в стилі модерн. Прикладів можна привести багато. Важливо інше – дизайн інтер’єру квартир наші фахівці створюють:

  • комплексно;
  • продумано;
  • грамотно.

Грамотний дизайн квартири в Києві – це вміле поєднання краси і практичності: щоб кожна кімната квартири виглядала презентабельно, але при цьому не була схожа на музей (це не чіпати, тут не сідати, це не включати), а була зручною для повсякденного життя.

Відповідальне виконання

Спеціаліст PlatinumArt створює дизайн проект квартири, грунтуючись на результатах візуальної оцінки об’єкта, замірах, побажаннях замовників, особливостях обраного стилю, матеріалах, бюджеті. Дизайн проект являє собою комплекс документів: він включає ескізи майбутніх візуальних рішень, а також технічну документацію для фахівців, що виконують ремонт.

Звичайна практика – створення декількох варіантів ескізів, з яких замовник може вибрати найбільш підходящий. Після затвердження проекту наша команда готова втілити його в життя. Фахівці з 15-річним досвідом гарантують ідеальне втілення ідей дизайнера з надійним і точним результатом.

Щоб замовити дизайн квартири, ви можете сформулювати власні побажання або повністю довіритися думці професіонала. Якщо хочете разом з фахівцем обрати відповідні рішення в спеціалізованих каталогах або знайти ідею в Інтернеті – це теж можливо. Ключова перевага індивідуального дизайн проекту в тому, що він створений з урахуванням особливостей квартири, тому повністю реальний. Замовляйте дизайн і виконання ремонтних робіт в квартирі в комплексі: так ви зможете отримати ідеальний і надійний результат.