Дизайн однокімнатної квартири

Фото дизайн однокімнатної квартир

У столиці в «однушках» живуть тисячі сімей. Квартири, які замислювалися як житло для 1-2 чоловік, з часом перетворюються в сімейні гніздечка: і потрібно думати, як комфортно розміститися всім. Але навіть для однієї людини або пари місця на площі замало. Професійний дизайн однокімнатної квартири вирішить всі ці проблеми, а заодно дозволить домогтися максимальної естетичності. Команда PlatinumArt забезпечить комплекс робіт по створенню дизайн-проекту і його втіленню.

Враховуємо особливості

Дизайн 1 кімнатної квартири створювати складно. Кожен сантиметр площі єдиної житлової кімнати потрібно використовувати практично. Чим більше людина проживає в квартирі, тим складніше. Але ми підберемо рішення і оптимально розділимо кімнату на зону відпочинку, робочу, ігрову та інші. Те ж стосується і інших приміщень: як правило, передпокій, кухня і санвузол в «однушці» вкрай тісні. Значить, потрібно опрацьовувати все детально: від планування до підбору меблів.

Створюючи дизайн інтер’єру, експерти PlatinumArt враховують побажання мешканців квартири. Новий проект буде виражати індивідуальність власників і надавати їм максимальний комфорт. Перелік рішень широкий: від візуального розділення кімнати на функціональні зони до часткового перепланування або перетворення квартири в студію.

Підбираємо стилі

Замовники за допомогою досвідчених дизайнерів і фахівців PlatinumArt зможуть втілити побажання про будь-якому стилістичному напрямку інтер’єру. Професійний дизайн однокімнатної квартири найзручніше реалізувати в наступних стилях:

  • мінімалізм – чим менше непотрібних деталей – тим більше простору;
  • неокласика – вишуканість і завжди актуальне благородство;
  • лофт – сучасний інтер’єр з упором на натуральні матеріали.

Обмежень немає: стилі можна змішувати і переплітати, брати з них кращі і найбільш підходящі рішення. Ваш готовий дизайн-проект стане унікальним втіленням побажань, заснованих на індивідуальних особливостях об’єкта.

Дизайн 1 кімнатної квартири буде розроблений після детального обговорення ідеї, а також затвердження ескізів. Спеціаліст надасть на вибір кілька рішень. Після завершення проекту ми зможемо детально втілити його з гарантованим результатом. Всі роботи проводимо на підставі кошторису. Обов’язково дотримуємося термінів. Досвід фахівців дозволяє реалізувати завдання будь-якої складності, досягаючи успішних результатів.