Дизайн офісу

Фото дизайн офісу

Офіс – візитна картка сучасної компанії. Від інтер’єрних рішень залежить те, як комфортно буде співробітникам і наскільки вони будуть продуктивними, як сприймуть компанію клієнти та партнери. Тому дизайн офісу повинен бути професійним і включати не тільки естетичні, але і функціональні інновації. Команда PlatinumArt готова створити професійні дизайнерські рішення і втілити їх «під ключ».

Ключовий елемент іміджу компанії

Ми готові створити інтер’єр офісу під ключ: з урахуванням поставлених умов, особистих побажань, обраного стилю, будівельних і санітарних норм. Результатом стане унікальний, стильний і комфортний інтер’єр. В процесі ми зможемо вирішити такі завдання:

  • оптимальне планування приміщень;
  • продумане розташування робочих місць, оргтехніки та обладнання;
  • підбір меблів, оздоблювальних матеріалів і декору;
  • вибір гармонійних кольорів з урахуванням бренд-бука;
  • втілення практичних рішень в наданих умовах.

Зробити легкий косметичний ремонт і купити б/в меблі – рішення тільки для молодих компаній. Якщо бізнес стабільний, важливо створювати позитивне враження. Професійний дизайн інтер’єру офісу від PlatinumArt допоможе домогтися цих переваг, підкреслити імідж компанії.

Практичне планування

Дизайн інтер’єру офісних приміщень вирішує ще одну важливу задачу розміщення робочих місць. Це потрібно робити з урахуванням специфіки процесів: щоб нічого не заважало нормальним робочим взаємодіям і не створювало небезпечних умов. Десятки успішно реалізованих проектів дозволяють фахівцям пропонувати вірні рішення. Від цього залежить продуктивність праці.

Ми розробляємо інтер’єр офісу, реалізуючи ваші очікування. Після обговорення умов фахівець запропонує кілька варіантів ескізів. Затвердивши один з них, ви дасте старт розробці проекту. У нас є фахівці з досвідом, готові реалізувати проектні рішення максимально точно і якісно.

Кошторис, дотримання заявлених термінів, гарантований якісний результат – ключові переваги співпраці з нашою командою. Ми доб’ємося, щоб ваш офіс став сучасним, зручним і красивим – як і личить успішній компанії.