Дизайн ванної кімнати: безмежні можливості

Фото дизайн ванної кімнати

У сучасній ванній хочеться вмістити все необхідне: від стандартної сантехніки до меблів, аксесуарів і декору. А ще хочеться, щоб все це виглядало естетично, і в кімнаті було досить місця для зручності. Правильний дизайн ванної кімнати дозволяє реалізувати всі побажання. Замовити дизайн можна у експертів PlatinumArt. Наша команда пропонує не тільки підготовку візуальних рішень, а й втілення проекту «під ключ».

Красиво, практично, зручно

Коли ви бачите в каталогах або в мережі неосяжні ванни в квартирах, куди поміщаються джакузі, душова кабіна, набір меблів і хіба що тільки не басейн з лебедями – ви мимоволі порівнюєте це з ванною в стандартній квартирі: найчастіше маленькою, неграмотно спланованою, незручною. Чи можна змінити дизайн ванної кімнати в кращу сторону? Звичайно, можна!

Сучасні технології та підходи дозволяють навіть ванну в стандартній панельній багатоповерхівці зробити більш функціональною і привабливою. Басейну з лебедями, звичайно, не буде, але всі елементарні предмети в кімнату помістити можна. І вільний простір для переміщення також залишиться.

Що стосується великих ванн в сучасних квартирах або приватних будинках – ми підкажемо, як грамотно продумати дизайн, щоб найбільш раціонально використовувати площу і зробити з неї максимально практичну, красиву кімнату.

Розробляючи дизайн ванної кімнати, ми розглядаємо ідеї і варіанти вирішення різних проблем. Наші знання, досвід і творчий підхід дозволять реалізувати відмінний дизайн ванної, відповідний вашим очікуванням і можливостям.

Відповідальність і експертні рішення

Команда PlatinumArt готова розробити дизайн інтер’єру ванної кімнати в квартирі, будинку або котеджі, а після успішно реалізувати проект. Професійні знання дозволяють домогтися зручності і естетичності від будь-якої кімнати, незалежно від площі та планування. Оцініть переваги співпраці:

  • обговорення майбутнього проекту для розуміння потреб замовника;
  • розробка кількох візуальних рішень (ескізів) для зручного вибору;
  • вибір надійних, красивих і екологічних матеріалів обробки;
  • професійні рекомендації по організації простору.

Сучасні рішення, дотримання термінів, клієнтоорієнтованість і відповідальність – всі ці якості ми гарантуємо поряд з професійним результатом.