Дизайнерський ремонт

Фото дизайнерський ремонт

Приголомшливий результат і унікальні рішення: дизайнерський ремонт квартир дає можливість створити неповторний інтер’єр. Команда PlatinumArt готова виконати такий вид ремонту, в повній мірі відобразивши статус, смаки і переваги власників житла. 15-річний досвід фахівців дозволяє працювати з найскладнішими авторськими проектами.

Унікальність в кожній деталі

Сучасний дизайнерський ремонт в Києві – це рішення комплексу завдань. Його базисом є проект дизайнера. Він повністю унікальний і заснований на ваших уподобаннях, особливостях обраного стилю, трендах в оформленні. Ви можете внести власні ідеї або повністю довіритися дизайнеру: результат в будь-якому випадку буде приголомшливим.

Дизайнерський ремонт під ключ – це:

  1. Раціональне використання простору. Кожен квадратний сантиметр площі втілює практичність.
  2. Досягнення функціональності і зручності при формуванні інтер’єрних рішень.
  3. Оптимальна розстановка акцентів, правильне зонування, грамотне освітлення, доречний декор.
  4. Ідеальні умови для відпочинку, роботи, спільного проведення часу, використання всіх приміщень квартири.

Комплексні рішення

Дизайнерський ремонт квартир від фахівців PlatinumArt – це виконання повного комплексного ремонту по унікальному дизайн-проекту «під ключ». Від демонтажу до розстановки меблів і декору: максимальний результат для того, щоб ви могли з першого дня після ремонту насолоджуватися новим сучасним житлом.

Злагоджена робота команди PlatinumArt – це досягнення високої якості і дотримання заявлених термінів. Це складання докладного кошторису та можливість контролю витрат, а також результатів на кожному етапі. Ціна залежить від великої кількості факторів: площі, складності, обраних матеріалів. Такий ремонт квартир відноситься до категорії елітних.

У нас є досвід реалізації проектів дизайнерського ремонту на десятках об’єктів: від смарт до дворівневих квартир, в старому житловому фонді і в новобудовах. Накопичені навички дозволяють обирати гнучкі рішення і втілювати проекти всіх категорій складності. Ми робимо ремонт в Києві, довіряйте професіоналам і розумно інвестуйте кошти у власний комфорт.