Капітальний ремонт квартир

Фото капітальний ремонт квартир

Якщо хочеться внести кардинальні зміни в житло, якщо набридло часто викликати майстрів через поломки комунікацій, якщо квартира стала незручною або несучасною – вам потрібно замовити капітальний ремонт. Команда PlatinumArt об’єднує фахівців з 15-річним досвідом. Ми здатні виконати складні ремонтні роботи «під ключ» і з гарантією.

Увага до кожної деталі

Капітальний ремонт квартир – це комплексне поліпшення якості житла. Він передбачає глибоку обробку. В процесі робіт ми повністю змінюємо, покращуємо, квартиру, робимо її сучасною, щоб ви в підсумку отримали наступні переваги:

  1. Нова схема комунікацій: більш зручна для ваших повсякденних завдань.
  2. Сучасні матеріали: надійні і безпечні.
  3. Енергозберігаючі та зручні віконні конструкції.
  4. Повністю оновлені шари обробки поверхонь.
  5. Свіжі інтер’єрні рішення і зручне планування.

Капітальний ремонт квартири має вартість вищу, ніж косметичний. Але це розумне вкладення коштів. Ви отримуєте сучасне і практичне житло з гарантованою якістю обробки. Наступні зміни в ньому можна буде вносити через декілька років, і зазвичай можна обійтися заміною зовнішніх поверхонь.

Професійні рішення

У фахівців PlatinumArt можна замовити капітальний ремонт квартир в Києві будь-якої складності. Ми орієнтуємося в першу чергу на особливості вашого об’єкта і ваші побажання. Індивідуальні рішення дозволяють втілити в життя всі рішення в рамках клієнтського бюджету. Обов’язково складаємо кошторис, щоб ви знали етапність робіт і могли вести контроль витрат.

Ми рекомендуємо капітальний ремонт квартир всім власникам об’єктів старого житлового фонду. Замовляйте роботи, якщо ви вже більше 10 років не проводили кардинальних покращень, якщо тільки стали власниками такої квартири або готуєте її до вигідного продажу.

Завдяки індивідуальному підходу можливе проведення капітального ремонту з різним ступенем змін – аж до повної переробки житла з декоруванням та створенням обстановки за дизайнерським проектом. У будь-якому випадку команда PlatinumArt пропонує капітальний ремонт під ключ і гарантує дотримання термінів. По завершенню робіт вам залишиться тільки перевезти речі і з перших днів насолоджуватися комфортом, практичністю, естетичністю своєї квартири.