Капітальний ремонт офісів

Фото капітальний ремонт офісів

В офісі потрібно створити умови для комфортної роботи персоналу, прийому партнерів і клієнтів, ведення переговорів. Сучасні тенденції оформлення офісних просторів ще раз підтверджують справедливість виразу: «люди судять по одежі». Щоб реалізувати всі інновації і створити ідеальний об’єкт для роботи компанії, потрібно провести капітальний ремонт офісів. У цьому допоможе команда PlatinumArt. Наш досвід дозволить втілити будь-які рішення.

Дотримання критеріїв

Сучасний ремонт офісів в Києві – це досягнення оптимальної ергономіки, оптимізації простору. Це грамотна організація (включаючи розподіл робочих місць), а також естетичність. Найбільш поширене рішення – дизайн офісних приміщень відповідно до бренд-буку компанії.

Для цієї сфери розроблені вимоги і стандарти, що стосуються грамотної організації простору, використання будівельних і оздоблювальних матеріалів, зовнішнього вигляду, кольору, відстані між робочими місцями і т.п. Тому фахівці PlatinumArt поєднують вимоги клієнтів та встановлені норми із власними успішними напрацюваннями.

Відповідальне виконання

Капітальний ремонт офісівце істотні зміни простору, що включають:

  • оптимізацію планування;
  • заміну комунікацій;
  • заміну дверних і віконних конструкцій;
  • повну обробку поверхонь;
  • ергономічну організацію простору;
  • відповідне декорування.

Обробка офісних приміщень здійснюється із застосуванням сучасних, екологічних і надійних матеріалів. Вони підготовлені до тривалої інтенсивної експлуатації, і надовго зберігають свої первинні якості.

Ми розуміємо, що капітальний ремонт офісного приміщення або будівлі – витратний процес. Знаємо, що замовник, інвестуючи в ремонтні роботи, бажає отримати довгостроковий ідеальний результат. Досвід фахівців дозволяє успішно вирішувати такі завдання. На рахунку наших співробітників – десятки подібних об’єктів, змінених успішним чином.

Ми складаємо кошторис, що дозволяє планувати закупівлі матеріалів і етапність робіт. Обов’язково дотримуємося заявлених термінів. Ваші вкладення в капітальний ремонт офісу будуть виправдані естетичністю і практичністю реалізованих рішень. Від цього в тому числі буде залежати комерційний успіх компанії.