Капітальний ремонт приміщень

Фото капітальний ремонт приміщень

Комерційні, виробничі, складські приміщення ремонтують насамперед для досягнення відповідності нормам: будівельним і санітарним. Багато об’єктів зараз – це відновлені споруди минулих років. Повернути їх в експлуатацію допомагає капітальний ремонт приміщень. Команда фахівців PlatinumArt готова надати комплекс послуг і якісно підготувати об’єкт до використання.

Враховуємо інтереси замовника

Капітальний ремонт  – це великий комплекс заходів. Виконавши їх, ми зможемо;

  • поліпшити або підсилити існуючі конструкції;
  • замінити зношені;
  • повноцінно обробити поверхні;
  • відтворити повноцінний ресурс об’єкта;
  • поліпшити експлуатаційні характеристики приміщення;
  • підготувати об’єкт з урахуванням норм безпеки, санітарних та інших вимог.

Складання проекту, монтажні роботи і оздоблення приміщень – всі етапи ремонту будуть виконані професійно і з гарантованою якістю. Фахівці PlatinumArt будуть орієнтуватися на індивідуальні побажання замовників і тип об’єкту, який необхідно ремонтувати. Ми запропонуємо оптимальні рішення, щоб результат дозволив вам організувати робочі, логістичні та інші бізнес-процеси максимально ефективно.

Професійні рішення

Оздоблення і ремонт приміщень комерційного та іншого призначення – витратні процеси. Очевидно, що замовник бажає контролювати витрату коштів і терміни. Для цього ми складаємо кошторисну документацію і узгодимо її з клієнтом. 15-річний досвід фахівців PlatinumArt дає можливість працювати з завданнями будь-якої складності. Професіоналізм і грамотна організація забезпечують дотримання заявлених термінів. Гарантія на результат – обов’язкова складова виконаного ремонту.

Ми виконуємо капітальний ремонт приміщень, пропонуючи оптимальні цінові рішення. Використовуємо сучасні екологічні матеріали. Впроваджуємо унікальні технології для енергозбереження. Забезпечуємо результат «під ключ»: щоб відразу після завершення робіт ви могли почати повноцінну експлуатацію об’єкта без необхідності в додаткових роботах. Професіоналізм і відповідальність – важливі якості при співпраці із замовниками. Ми розуміємо те, тому розцінюємо ці принципи як ключові для всієї команди PlatinumArt.