Косметичний ремонт квартир

Фото косметичний ремонт

Хочете якісно оновити житло, витративши на це оптимальну суму коштів? Бажаєте впровадити свіжі рішення в своїй інтер’єр? Команда PlatinumArt може виконати косметичний ремонт квартири і допоможе реалізувати ваші побажання без зайвих витрат. Наші фахівці мають багаторічну практику, тому готові якісно вирішити будь-які завдання.

Додайте свіжості в своє житло

В сучасному розумінні, косметичний ремонт – це оновлення інтер’єрних рішень житла без кардинальних змін в сантехнічній, електромонтажній і інших системах, без заміни віконних і дверних конструкцій. Це створення нового і функціонального декоративного оздоблення.

Фахівці PlatinumArt виконають косметичний ремонт в Києві в новобудовах і квартирах старого житлового фонду. Ми рекомендуємо такий тип ремонту для вирішення наступних завдань клієнтів:

  1. Оновлення інтер’єрних рішень. Можливість зробити їх більш трендовими, свіжими.
  2. Підвищення візуальної привабливості квартири перед здачею в оренду або продажем.
  3. Наведення порядку після зовнішніх впливів на квартиру (наприклад, затоплення сусідами).

У багатьох людей через кілька років після проведеного капітального ремонту виникає бажання оновити свою квартиру, зробити її зовнішній вигляд більш привабливим. Але при цьому рідко є можливість витратити на цей процес багато часу і грошей. Тому ідеальним виходом з такої ситуації стане ремонт квартир косметичний.

Ексклюзивні рішення «під ключ»

Скільки коштує косметичний ремонт? Ціна легко варіюється і залежить в основному від площі приміщення, застосовуваних матеріалів, планованого обсягу робіт і ціни на послуги залучених фахівців. Команда PlatinumArt пропонує оптимальні умови співпраці.

Ми оцінимо об’єкт і приймемо до уваги ваші побажання по оформленню. Обов’язково складемо детальний кошторис. Будемо використовувати виключно якісні матеріали. Виконаємо ремонт квартир швидко і без затягування термінів, результат вам невідмінно сподобається.

Чи можна виконати косметичний ремонт квартири своїми руками? Спроби швидко освіжити вигляд квартири без залучення майстрів часто затягуються на тижні, а то і місяці. Мало того – щось може піти не так, і вже доведеться ламати голову, як виправити криво наклеєний лист шпалер або як прибрати «бульбашки» на неправильно змонтованому ламинаті.

Довіряйте роботу фахівцям з більш ніж 15-річним досвідом. Ми знаємо, як впроваджувати рішення будь-якої складності. Ми вміємо працювати з сучасними матеріалами. Ми обов’язково досягнемо якісного результату. Оновлене житло принесе вам радість.