Оздоблення будинку

Фото оздоблення будинку

Ідеальний будинок – здійсненна мрія. Сучасні дизайнерські рішення та матеріали дозволяють втілити будь-які ідеї, реалізувати який завгодно стиль. PlatinumArt – команда фахівців, для яких внутрішнє оздоблення будинку – можливість проявити професійні якості і зробити побажання замовників реальністю. Досвід втілення проектів преміального класу, знання сучасних тенденцій і уміння працювати з будь-якими матеріалами – далеко не всі переваги.

Великі можливості

Оздоблення будинку – комплекс взаємопов’язаних робіт. Залежно від поставлених завдань, зміни будуть застосовані до підлоги, стелі і стін. Частково процес торкнеться комунікації, а також дверних та віконних конструкцій. Комфорт, практичність, просте обслуговування, сучасні інтер’єрні рішення, безпечні оздоблювальні матеріали – ми враховуємо всі тонкощі і добиваємося ідеального результату.

У фахівців PlatinumArt можна замовити ремонт будинку під ключ: по завершенню все буде підготоване до заселення і повноцінного проживання. Ви зможете насолоджуватися результатом і радіти надійності.

Будь-які оздоблювальні роботи можна ми проводимо за технологією, що включає:

  • чорнову обробку – підготовку поверхонь з урахуванням особливостей майбутнього покриття;
  • чистову обробку – нанесення або монтаж обраних фінішних матеріалів. Сучасна тенденція – застосування екологічних рішень (це деревина, камінь, скло), але все залежить від проекту, а також побажань замовника.

Всі рівні складності

Ремонт будинку, а точніше – етап проведення оздоблювальних робіт, найчастіше вимагає унікальних рішень. Будинок – не типова в багатьох сенсах квартира. Унікальне планування, велика площа – все це накладає свої особливості. Тому ми уважно прислухаємося до побажань власників, пропонуємо власні ідеї або дизайнерські ескізи.

Внутрішнє оздоблення будинку може бути елементарним (вирівнювання поверхонь і фінішні роботи), але може включати складні роботи по втіленню унікального дизайнерського проекту. У будь-якому випадку ми гарантуємо ідеальний результат і дотримання термінів.

Команда PlatinumArt працює на основі кошторису. Доступний проміжний контроль результатів. Ми гарантуємо якість наших робіт і забезпечуємо повний комплекс можливостей. Ваше житло стане більш функціональним, красивим і сучасним.