Оздоблення котеджу

Фото оздоблення котеджу

Котедж – це великий просторий будинок, в якому досить місця для реалізації дизайнерських ідей і втілення будь-яких стильових переваг. Щоб ідея стала реальністю, потрібно залучати до робіт професіоналів. Команда PlatinumArt об’єднує досвідчених фахівців. Для нас оздоблення котеджу – цілком здійсненне завдання, незалежно від складності, площі і вибраних матеріалів.

Будь-які ідеї: від стандартних до унікальних

Фахівці PlatinumArt мають більш ніж 15-річний успішний досвід роботи, в тому числі і на десятках елітних об’єктів. Необхідні практичні навички дозволяють виконувати оздоблення котеджів «під ключ», створюючи ідеальні умови для відпочинку, роботи, розслаблення всією сім’єю. Найбільш поширені варіанти внутрішнього оздоблення кімнат і приміщень котеджу:

  1. Косметична – усунення невеликих дефектів поверхонь і повна обробка обраними матеріалами. При необхідності – роботи з комунікаціями.
  2. Елітне – оздоблення котеджів з використанням преміальних матеріалів, що дозволяє домогтися високої якості і ексклюзивності. Додаткова перевага – екологічність.
  3. Дизайнерська. Переважно елітне оздоблення на основі індивідуально складеного проекту і унікальних ескізів. Можливість реалізувати в котеджі обране стилістичне спрямування (або декілька), домогтися унікальності.

Комфорт без обмежень

Результат професійно виконаного оздоблення  – не тільки приголомшлива естетичність, але також зручність і практичне використання простору. Фахівці PlatinumArt застосовують сучасні технології, тому результатом ремонту стає також збільшення економічності, енергозбереження, комфортне використання техніки і меблів.

Оздоблення котеджу виконується на основі кошторису, що забезпечує можливість зручного планування. Відмінно налагоджені поставки матеріалів і управлінські процеси дозволяють дотримуватися термінів. Принцип виконання робіт «під ключ» дає можливість замовникам в результаті отримувати повністю підготовлений до проживання будинок.

Досвід дозволяє нам гарантувати результат. Ми облаштуємо для вас будинок з модним інтер’єром, безкомпромісним зручністю і надійними рішеннями. Працюємо в Києві та передмісті, готові до співпраці.