Оздоблення стін

Фото оздоблення стін

Якісно і професійно виконане оздоблення стін може повністю змінити інтер’єрне рішення кімнати. Тому візуальні рішення для таких поверхонь найбільш важливі. На щастя, сучасний вибір матеріалів дозволяє реалізувати будь-яку ідею. Команда фахівців PlatinumArt проведе оздоблювальні роботи для стін в квартирах і інших типах об’єктів. Виконуємо завдання всіх категорій складності.

Всі види матеріалів

Ремонтно будівельні роботи і конкретно обробка стін покликані підвищити рівень комфорту, реалізувати певні стильові ідеї, досягти естетичної єдності. Обробка повинна відповідати призначенню кімнати. Ми допоможемо вибрати підходящий варіант, грунтуючись на ваших побажаннях або індивідуально складеному дизайнерському проекті.

Виконуючи ремонт стін, фахівці PlatinumArt готові провести обробку будь-якими сучасними матеріалами. Серед них:

  • шпалери всіх типів;
  • плитка;
  • панелі;
  • декоративна штукатурка;
  • вагонка і багато іншого.

Вартість і терміни ремонту стін залежать від необхідного набору робіт. Найшвидший і недорогий варіант – косметичний ремонт. Він актуальний, якщо стан конструкцій задовільний, і не потрібно проводити складної підготовки перед обробкою. Якщо ж потрібно усунути недоліки конструкцій і провести вирівнювання, йдеться про комплексний ремонт. У будь-якому випадку ми гарантуємо якісний результат.

Професійна робота

Оздоблення – комплексна робота, в якій кожен етап має вирішальне значення. Розуміючи це, ми відповідально підходимо до виконання ремонтних робіт. Все починається з візуальної оцінки поверхні і узгодження з замовником. На цьому етапі виникає розуміння стилю, здійснюється вибір матеріалів. Грунтуючись на цій інформації, ми складаємо детальний кошторис та узгоджуємо його з клієнтом. Документ дозволяє повноцінно контролювати ведення робіт і закупівлі.

Замовляючи оздоблювальні роботи у команди PlatinumArt, ви отримуєте гарантовану якість і результат «під ключ». Все буде завершено в заздалегідь обумовлені терміни. Оздоблення буде довговічним і стійким до експлуатаційних факторів. 15-річний досвід наших фахівців дозволяє реалізувати проекти успішно і бути впевненими в результаті робіт. А результат якісної обробки – це високоестетичні і практичні рішення.