Капітальний ремонт квартир. Що включає?

Капітальний ремонт – один з найбільш витратних, оскільки до необхідних фінішних опоряджувальних робіт додається етап демонтажних робіт. Це може бути демонтаж стяжки, штукатурки, інженерних мереж, демонтаж вікон і дверей, перепланування приміщень. Команда PlatinumArt пропонує зручний пакет послуг «Капітальний ремонт під ключ» і готова повністю оновити ваше житло.

 

Фото капітальний ремонт квартир

Включає:

 • Консультування
 • Прорахунок кошторису
 • Заключення договору
 • Комплектація об’єкту
 • Ремонт під ключ

Бонусні знижки на:

 • Теплі підлоги
 • Кондиціонери
 • Сантехніку

Повний перелік послуг з капітального ремонту

Ключовою метою капітального ремонту є максимальне оновлення об’єкта. Ми рекомендуємо вам замовити такий вид робіт, якщо квартира знаходиться в аварійному або близькому до цього стані (через тривалу або неправильної експлуатації). Друга причина – бажання поліпшити або осучаснити наявну житлоплощу шляхом перепланування та повного оновлення поверхонь.

У набір послуг з капітального ремонту квартири входить все найнеобхідніше:

 1. Консультації та обговорення майбутнього проекту дозволять розставити всі крапки над «i», визначити порядок робіт, бажаний результат, види використовуваних матеріалів.
 2. Розрахунок кошторису об’єктивно продемонструє рівень і порядок витрат на будматеріали, оплату роботи, декор, меблі та інші необхідні ресурси.
 3. Укладення договору – підтвердження взаємних зобов’язань замовника і команди PlatinumArt. Ми зобов’язуємося відповідати кошторису, не порушувати термінів і забезпечити якість згідно з діючими нормами.
 4. Комплектація об’єкта – складання дизайн-проекту, а також придбання матеріалів і меблів, точно відповідають проектним ідеям. Дозволяє отримати результат, який сподобався вам на ескізах.
 5. Капітальний ремонт під ключ – виконання всього запланованого переліку робіт: від демонтажу до декоративного оздоблення, розміщення меблів, підключення техніки та прибирання будівельного сміття.

В процесі можуть знадобитися додаткові етапи і витрати – зокрема, на офіційне узгодження перепланування.

Вигідні бонуси

Капітальний ремонт в квартирі – витратна місія, однак наша взаємодія з компаніями-партнерами дозволить замовникам заощадити. Йдеться про добровільне включення до кошторису додаткових матеріалів з урахуванням спеціальної знижки. Це теплі підлоги, які стануть в нагоді для додаткового опалення балкона, кімнат або приміщень. Це сучасні кондиціонери, а також якісне сантехнічне обладнання з гарантією.

Щоб дізнатися попередню вартість капітального ремонту, заповніть заявку, і представник нашої команди оперативно з вами зв’яжеться.