Ремонт будинку. Що включає?

Ремонт будинку – один з найбільш витратних. Причин багато: велика площа приміщень і кімнат, особливості планування, що вимагають нестандартних рішень, нетипові розміри дверей та вiкон і багато іншого. Команда PlatinumArt пропонує комплекс робіт по ремонту будинку під ключ, з дотриманням терміном, стандартів і запланованого бюджету.

 

Фото ремонт будинку

Включає:

 • Консультування
 • Прорахунок кошторису
 • Заключення договору
 • Комплектація об’єкту
 • Ремонт під ключ

Бонусні знижки на:

 • Теплі підлоги
 • Кондиціонери
 • Сантехніку

Комплекс зручних рішень для ремонту будинку

Щоб ремонт  привів до очікуваного результату, потрібна якісна підготовка, професійна реалізація і відповідальне ставлення до кожного етапу. Найбільш вигідний варіант – доручити всі процеси підготовки і втілення одній команді. Це дозволить контролювати етапність і якість, розраховувати на дотримання визначених термінів.

У пакет стандартних послуг з ремонту будинку від PlatinumArt включені:

 1. Консультації та планування ремонту. На цьому етапі ми відповімо на питання замовника, вивчимо об’єкт, узгодимо всі тонкощі ремонту і необхідний результат, допоможемо підібрати матеріали для обробки і декору.
 2. Складання кошторису. Всі заплановані роботи будуть проаналізовані з точки зору витрат на матеріали та вартості робіт. За допомогою кошторису замовник зможе планувати фінансування ремонту.
 3. Підписання договору. Підтвердити зобов’язання сторін з точки зору права допоможе документ, в якому наша команда зобов’язується забезпечити якісний результат з дотриманням термінів.
 4. Комплектація об’єкта – поставка матеріалів, меблів і техніки відповідно до складеного дизайнерським проектом. Головна мета – в точності реалізувати затверджені замовником ескізи дизайнера.

Ремонт будинку ми робимо «під ключ»: виконуємо весь спектр робіт по заміні комунікацій, монтажу конструкцій, обробці і декору. Об’єкт буде повністю підготовлений до заселення.

Вигідні додаткові знижки

Наша співпраця з компаніями-партнерами дозволяє пропонувати замовникам знижки на позиції, які входять майже в кожен кошторис ремонту. Це сучасне кліматичне обладнання (кондиціонери), якісна брендовий сантехніка і системи теплих підлог, вкрай необхідні для приватного житлового об’єкта.

Ви можете дізнатися попередню вартість ремонту будинку і отримати відповіді на питання, звернувшись до нас. Для цього заповніть форму зворотного зв’язку на сайті, і наш представник оперативно з вами зв’яжеться.