Ремонт офісів Київ

Ремонт офісів – складний і витратний процес, так як багато залежить від призначення об’єкта, відповідності планування очікуванням замовника. При виконанні робіт важливо врахувати чинні стандарти для приміщень, де працюють люди, забезпечити ергономічність і безпеку, відповідність корпоративній стилістиці. Команда PlatinumArt готова виконати всі роботи і пропонує зручний пакет послуг.

 

Фото ремонт офісів

Включає:

 • Консультування
 • Прорахуно кокшторису
 • Заключення договору
 • Комплектація об’єкту
 • Ремонт під ключ

Бонусні знижки на:

 • Теплі підлоги
 • Кондиціонери
 • Сантехніку

Ремонт офісів під ключ: що включає поняття

Щоб ремонт офісу відповідав всім очікуванням, необхідно забезпечити якісну підготовку, скласти проект і точно його реалізувати. В ідеалі об’єкт повинен бути повністю підготовлений до експлуатації. Досягти цього дозволить продуманий перелік послуг:

 1. Консультації щодо майбутнього проекту, обговорення рішень, узгодження побажань замовника з урахуванням особливостей об’єкта. Збір інформації для підготовки дизайнерських ескізів.
 2. Розрахунок кошторису з урахуванням усіх узгоджених рішень за матеріалами та видами робіт. Готовий документ дозволить планувати бюджет та етапність реалізації проекту.
 3. Підписання договору, що забезпечує взаємні зобов’язання. Серед гарантій нашої команди – дотримання кошторису, відповідність термінів, забезпечення високої якості.
 4. Комплектація майбутнього офісу: поставка матеріалів і меблів, в точності відповідних затвердженим ескізам дизайнера. Допомагає точно реалізувати побажання замовника.
 5. Виконання ремонтних робіт. Ми працюємо «під ключ»: забезпечуємо демонтаж, перепланування, прокладку нових комунікацій, заміну конструкцій, комплексну обробку, декор.
 6. Результат ремонту офісу буде відповідати чинним будівельним, санітарним, протипожежним нормам. При роботі з плануванням будуть враховані вимоги ергономіки, напрямки пересування персоналу.

Вигідні знижки

Ми можемо запропонувати бонусне зниження цін за умови включення в кошторис матеріалів від наших партнерів. Це сучасні кондиціонери, обов’язково необхідні в сучасних офісних приміщеннях. Є знижки на якісну сантехніку з різноманітністю вибору.

Щоб уточнити попередню вартість пакета послуг Ремонт офісів, заповніть  нижче просту онлайн-форму зворотнього дзвінка. Представник команди PlatinumArt зв’яжеться з вами і відповість на всі питання.