Ремонт в новобудові. Що включає?

Як правило, це один з найбільш трудомістких видів ремонту. Але команда PlatinumArt готова виконати його відповідно до норм і досягти ідеального результату. Дуже часто потрібно перепланування квартир. Також додаються роботи з повного монтажу системи електропроводки, штукатурні роботи по санвузлу – та й інші приміщення також потрібно штукатурити. І все це – з обов’язковим урахуванням ймовірності усадки нового будинку.

 

Фото ремонт квартир в новобудові

Включає:

 • Консультування
 • Прорахунок кошторису
 • Заключення договору
 • Комплектація об’єкту
 • Ремонт під ключ

Бонусні знижки на:

 • Теплі підлоги
 • Кондиціонери
 • Сантехніку

Ремонт в новобудові: правильна підготовка

Квартира в новобудові може продаватися без обробки або з оштукатуреними стінами. Рекомендуємо вам перед підписанням договору на покупку уважно оглянути об’єкт і вказати на недоліки забудовнику – він зобов’язаний безкоштовно їх усунути, і вам не доведеться замовляти «зайві» ремонтні роботи.

Ремонт в новобудові – це необхідність все зробити з нуля, так як квартира являє собою лише цегляну або бетонну «коробку» з вводами для комунікацій і не завжди якісно встановленими дверима з вікнами. Важливі етапи ремонту:

 1. Обговорення та консультації. Вивчивши об’єкт, ми відповімо на ваші запитання, підберемо рішення, допоможемо обрати вид ремонту і визначити список необхідних робіт з урахуванням матеріалу дому та швидкості усадки.
 2. Складання кошторису. Ремонт в новобудові простіше контролювати, коли є узгоджений список необхідних будматеріалів, видів і етапів ремонтних робіт. Це вигідно і зручно для замовника.
 3. Підписання договору. Документ свідчить про наш відповідальне ставлення до роботи, гарантує дотримання термінів і виконання зобов’язань.

Після всіх узгоджень ми допоможемо закупити будматеріали і організуємо їх доставку. Далі починаються роботи – на підставі дизайн-проекту або узгоджених з замовником рішень.

Ми виконуємо ремонт в новобудові під ключ: від перепланування (якщо воно потрібне) до розстановки меблів і підключення техніки. Вам залишиться тільки переїхати в квартиру і жити з комфортом.

Приємні бонуси для наших замовників – знижки на наступні позиції, додані до кошторису: теплі підлоги, сантехніка та кондиціонери. Це спростить пошук варіантів купівлі. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками, тому гарантуємо якість.

Замовте попередній розрахунок вартості ремонту в новобудові, отримаєте відповіді на питання, заповнивши просту форму зворотного зв’язку на сайті.