Поклейка шпалер

Фото поклейка шпалер

Професійна поклейка шпалер – це поширений варіант фінішної обробки поверхонь (найчастіше – стін). Він поєднує в собі відмінні практичні та естетичні якості, а також довговічність. Вибір варіантів дизайну і видів шпалер вражає. Щоб оцінити всі переваги покриттів, довірте завдання фахівцям PlatinumArt. Ми виконаємо якісний ремонт, досягнувши ідеальних результатів.

Бездоганна якість

Виконуючи ремонтно будівельні роботи більше 15 років, наші фахівці накопичили достатній досвід для вирішення завдань будь-якої складності. Замовивши поклейку шпалер, ви отримаєте наступні переваги:

  • цілісний результат без помітних стиків між листами;
  • рівномірне висихання листів без «бульбашок» і розбіжностей;
  • відсутність слідів клею на поверхні;
  • ідеальний збіг малюнків (для відповідних типів шпалер);
  • рівні смуги, ідеальні кромки у верхній і нижній частині.

Ми працюємо з усіма сучасними видами шпалер: паперовими, флізеліновими, вініловими, тканинними, корковими і багатьма іншими. Незалежно від типу матеріалу, гарантуємо високу якість обробки поверхні.

Надійний результат

Поклейка шпалер вважається легким завданням, тому багато власників житла приймають помилкове рішення виконати роботи самостійно. В результаті робота займає багато часу, зупиняє звичні процеси в будинку, породжує величезну кількість забруднень. А результат при цьому може бути далеким від ідеалу.

Не варто піддаватися ілюзіям: будь-яка обробка вважається вузькоспеціалізованим процесом. Досвід фахівців PlatinumArt дозволяє виконувати роботу професійно і робити якісний ремонт. Що мається на увазі під цим процесом?

По-перше, це обов’язкове вивчення об’єкта і вибір варіантів шпалер: типу, кольору, візуального рішення. Цей процес обов’язково узгоджується із замовником – тільки якщо у нього немає вже узгодженого дизайнерського проекту. Після ми складаємо кошторис, що дозволяє оцінити обсяг витрат на матеріали та роботу.

Ми працюємо «під ключ»: від підготовки і вирівнювання поверхонь до поклейки шпалер і, в разі потреби, фінального декорування. Надаємо гарантію і завжди дотримуємося заявлених термінів. Замовивши послуги професіоналів з PlatinumArt, ви отримаєте результат, про який мріяли.