Прайс-лист на ремонт

Фото складання прайс листа

Кошторис на ремонт квартирипоказник високої відповідальності підрядника. Адже цей документ дозволяє контролювати витрати на матеріали і виконання робіт. Команда PlatinumArt всі свої послуги надає тільки на основі попередньо складеного кошторису. Документ допомагає замовникам об’єктивно зрозуміти, скільки коштує ремонт квартири з урахуванням індивідуальних факторів.

Ретельний аналіз

Остаточний прайс лист на ремонт формується з декількох складових. Тому ми називаємо вартість квадратного метра або повного обсягу робіт тільки після проведення замірів, оцінки стану стін, стелі та підлоги. До цього фахівці назвуть так звану стартову ціну – це номінальна вартість робіт без урахування матеріалів.

Очевидно, що в середньому по ринку ціни на оздоблювальні роботи однакові – з невеликим розходженням. Слід врахувати, що професійні працівники ніколи не будуть робити ремонт дуже дешево. Надто низька ціна – показник відповідної якості.

Розцінки на оздоблювальні роботи ми формуємо, виходячи з:

  • ступеня кривизни (або нахилу) стін, стелі та підлоги – адже ідеальних поверхонь, як відомо, не існує;
  • об’єму запланованих робіт, кількості декоративних елементів і т.п .;
  • вартості матеріалів для обробки.

В ході виконання робіт можуть виникнути інші тонкощі, які також вплинуть на остаточну ціну. У будь-якому випадку, все це потрібно обговорювати безпосередньо з виконавцями ремонту.

Враховуємо всі тонкощі

Ремонт починається з виїзду на об’єкт представника PlatinumArt. Досвідчений експерт оцінює стан приміщень, заміряє площі, аналізує фактори, що впливають на хід майбутніх робіт. Після цього він буде готовий зайнятися складанням кошторису і назвати остаточну вартість.

Узгоджений кошторис на ремонт – це документальне оформлення відносин між замовником і виконавцем. Це гарантує гарну якість обробки, допомагає контролювати процес робіт і витрати матеріалів на кожному етапі. Ми відображаємо в документі детальний план майбутніх робіт, їх вартість та перелік необхідних матеріалів.

15-річний досвід фахівців PlatinumArt дозволяє працювати в суворій відповідності з узгодженим кошторисом, дотримуватися термінів і забезпечувати високоякісний результат. Завдяки цьому ваші інвестиції в ремонт окупляться довговічністю, естетичністю і практичністю.