Ремонт 4 кімнатної квартири

Фото ремонт 4 кімнатної квартири

Максимально практичне застосування простору, якісне зонування, тематичне оформлення, комфорт і сучасний зовнішній вигляд – таких переваг можна досягти, якщо замовити оновлення великої квартири у досвідчених фахівців. Команда PlatinumArt готова виконати ремонт 4 кімнатної квартири і втілити будь-які побажання власників житла.

Максимум простору

Головна перевага чотирикімнатної квартири – можливість комфортного розміщення всіх членів сім’ї, а також створення «вузькоспеціалізованої» кімнати – наприклад, кабінету, їдальні, бібліотеки. Більше площі і кімнат – більше можливостей для позитивних змін.

Фахівці PlatinumArt виконають ремонт трикімнатної квартири будь-якої складності:

  1. Капітальний: нове планування квартири, заміна комунікацій і конструкцій, глибока обробка поверхонь. Можливість повноцінно відновити квартиру у старому будинку.
  2. Комплексний: кардинальні поліпшення без проведення перепланування або з мінімально необхідними змінами в структурі житла.
  3. Дизайнерський: комплексний ремонт 4 кімнатної квартири за індивідуальним проектом зі створенням ідеальних візуальних і практичних рішень.
  4. Косметичний: якісне оновлення поверхонь. Відмінне рішення для об’єктів з підготовленими поверхнями і сучасними конструкціями, а також комунікаціями.

Якість без сумнівів

Сучасні підходи до ремонту, дизайнерські ідеї і матеріали дозволяють зробити будь-яке житло ще краще: просторо, практичніше, зручніше. Можлива реалізація будь-яких переваг у плані стилю інтер’єру. Вибір варіантів обробки дозволяє домогтися найбільш точних візуальних рішень. І найголовніше, що 15-річний досвід фахівців PlatinumArt допомагає успішно вирішувати всі клієнтські завдання.

Що ми пропонуємо? Ремонт «під ключ», після якого можна перевозити речі і насолоджуватися комфортом оновленої квартири. Роботи на підставі докладного кошторису з повним розумінням кількості матеріалів і етапності. Суворе дотримання термінів і гарантію на результат.

Ремонт 4 кімнатної квартири – можливість зробити своє просторе житло ще більш зручним, відповідним до потреб кожного члена сім’ї. Команда PlatinumArt допоможе втілити всі побажання власників і зробити житло сучасним, красивим, зручним.