Ремонт двокімнатної квартири

Фото ремонт двокімнатної квартири

Практичні рішення для всієї родини, оптимізація простору і сучасні варіанти дизайну – замовляючи ремонт двокімнатної квартири, ви бажаєте досягти ідеальних результатів. Команда PlatinumArt проведе комплексні ремонтні роботи «під ключ». 15-річний досвід наших фахівців дозволяє працювати з об’єктами різної складності.

Прекрасне перетворення житла

Двокімнатна квартира – найбільш затребуваний варіант житла серед жителів столиці. Вона підходить для більшості сімей з 1-2 дітьми. У ній достатньо місця для комфорту, але завжди є можливості поліпшити і оптимізувати простір. Озвучте свої побажання – а фахівці PlatinumArt запропонують професійні рішення.

Ремонт 2 квартири – це можливість зробити кожне приміщення більш зручним, стильним і практичним. Кілька варіантів оптимізації, які можна використовувати для вашого житла:

  1. Поєднання ванни і санвузла, щоб отримати просторе приміщення, в якому розміститься вся сантехніка і пральна машина.
  2. Збільшення кухні з додаванням столової зони – за рахунок частини коридору або балкона.
  3. Візуальний поділ головної кімнати на декілька функціональних зон.
  4. Ремонт другої кімнати відповідно до її призначення (спальня, дитяча, кабінет або інше).

Досвід дозволяє нам здійснювати ремонт 2 х кімнатної квартири будь-якого типу і в будь-якому будинку: хрущовці, панельній багатоповерхівці або сучасній новобудові. На рахунку професіоналів PlatinumArt – десятки успішно реалізованих проектів.

Комплексні сучасні рішення

Наша команда може виконати будь-який тип ремонту: косметичний, комплексний, капітальний, дизайнерський або елітний. При виборі ми орієнтуємося на побажання і бюджет замовника, стан поверхонь і конструкцій. Складання детального кошторису дозволяє клієнтам оцінити витрати і контролювати процес.

Планування квартири може бути здійснене зі зміною перегородок (якщо це можливо і необхідно) або зі створенням візуальних рішень (комбінації кольору обробки, варіантів підсвічування і т.п.). При проведенні робіт ми використовуємо перевірені і безпечні матеріали.

Ремонт 2 кімнатної квартири буде проведено в заявлені терміни і в рамках обумовленого бюджету. Замовники отримують комплексні рішення «під ключ» без необхідності щось доробляти або покращувати. Ми обов’язково надаємо гарантію на виконаний ремонт.