Ремонт кімнати

Фото ремонт кімнати

Буває, що вам не потрібні глобальні зміни. Стан житла в цілому гарний, і тільки одна з кімнат вимагає нововведень. В такому випадку замовляйте ремонт кімнати у команди PlatinumArt, і ми втілимо будь-які побажання по стилю, плануванню, оформленню та обробці. Ми готові поліпшити будь-яке приміщення у вашому будинку або квартирі.

Всі види рішень

Які кімнати зазвичай ремонтують в першу чергу? Головні в будинку: вітальню, спальню, кухню, ванну. Якщо роботи в них завершені, рекомендуємо звернути увагу на інші приміщення: передпокій, коридор, кабінет, дитячу. Ми організуємо і проведемо ремонт у кімнаті з огляду на ваші побажання. Доступні всі варіанти робіт:

  • косметичний ремонт – найбільш доступний і швидкий, так як полягає переважно у заміні обробки;
  • капітальний – доречний у випадках, коли потрібне перепланування або необхідно якісно відновити конструкції, поверхні;
  • євроремонт – високотехнологічна обробка приміщення з урахуванням сучасних стандартів, матеріалів і технологій;
  • дизайнерський – за індивідуальним проектом, з досягненням унікальності і максимальної практичності;
  • елітний – по дизайн-проекту і з використанням преміальних оздоблювальних матеріалів, дорогого декору.

Ми готові виконати частковий ремонт, сконцентрувавшись на окремій кімнаті вашої оселі. Фахівці PlatinumArt вирішать будь-які завдання. Наприклад, гармонійно доповнять існуючі інтер’єрні рішення, запропонують оптимальне планування або грамотне зонування.

Професійний результат

Якщо завдання виконують фахівці з 15-річним успішним досвідом, можна не сумніватися в якості готового результату. Ми проводимо ремонт в кімнаті, орієнтуючись на побажання замовників, пропонуючи сучасні безпечні матеріали. Залежно від призначення приміщення, впроваджуємо функціональні рішення. Наприклад, в передпокої передбачаємо зносостійке покриття для підлоги, яке легко очищати від забруднень.

Перед початком робіт ми обов’язково складаємо кошторисну документацію. Ви зможете контролювати хід виконання та закупівлю матеріалів. Спеціалісти команди дотримуються заявлених термінів ремонту. Об’єкт здаємо в повністю готовому вигляді – «під ключ» і надаємо гарантію. Замовивши ремонт кімнати, ви отримаєте очікуваний результат: красиве, сучасне і практичне приміщення.