Ремонт котеджів

Фото ремонт котеджів

Котедж – втілення мрії про просторий сучасний будинок, розташований подалі від шумної столиці. Це будинок, в якому все має бути ідеальним і цілісним: від оформлення фасаду до внутрішніх інтер’єрних рішень. Команда PlatinunArt проведе капітальний ремонт котеджів будь-якої складності. Фахівці мають успішний досвід роботи на об’єктах преміум-класу і втілили десятки успішних рішень.

Унікально, сучасно, зручно

Котедж – символ статусу, показник забезпеченості. Тому все тут повинно вказувати на високе матеріальне становище власників, підкреслювати їх відмінний смак. Важлива зручність: всі рішення повинні бути практичними, так як будинок в першу чергу призначений для комфортного проживання. Ми розуміємо це і проводимо ремонт будинку з досягненням високих результатів. Це:

  1. Унікальні дизайнерські рішення для досягнення єдності стилю, оригінальності і зручності.
  2. Сучасні технології енергозбереження при заміні конструкцій, оздобленні поверхонь.
  3. Якісне відновлення конструкцій при капітальному ремонті, гарантія тривалої експлуатації.

Капітальний, комплексний, косметичний, дизайнерський – ремонт котеджів може бути будь-яким. Опишіть свої переваги. Фахівці PlatinunArt проаналізують об’єкт – і ми разом сформуємо необхідний перелік робіт. Капітальний ремонт включає максимальне відновлення і оновлення: по суті, ми дамо вашому котеджу «друге життя».

Відповідальність і професіоналізм

Ми працюємо на основі докладного кошторису. Розуміючи, що капітальний ремонт котеджів – високовитратний проект, ми даємо можливість замовнику контролювати закупівлю матеріалів і етапність робіт.

Показник відповідальності і поваги до замовника – дотримання термінів. Щоб не підводити замовників і підтримувати високий авторитет команди, співробітники PlatinunArt здають об’єкт в обумовлений заздалегідь час. Цьому сприяє висока мотивація фахівців, добре налагоджені управлінські та логістичні процеси.

Значний досвід дозволяє комплексно вирішувати всі завдання і пропонувати максимально комплексні рішення. Не доведеться нічого доробляти і покращувати: ваш елітний будинок буде готовий до заселення. Вас порадує гармонійність інтер’єру, що перетинається з архітектурним рішенням. Ви зможете насолоджуватися індивідуальним стилем і бездоганною практичністю.