Ремонт кухні

Фото стильний ремонт кухні

Кухня в будь-якій квартирі або будинку – багатофункціональне приміщення. У більшості кухонь як мінімум два варіанти застосування: в якості приміщення для приготування їжі і їдальні. Отже, ремонт кухні потрібно виконувати з урахуванням всіх функцій. Команда фахівців PlatinumArt готова провести ремонтні роботи будь-якої складності і запропонувати вдалі рішення для всіх типів кухонних приміщень.

Враховуємо потрібні критерії

Ми проводимо частковий ремонт, концентруючи увагу тільки на кухні. Аналізуємо побажання замовників і пропонуємо власні рішення. Чи можемо реалізувати власні стилістичні ідеї або гармонійно доповнити готовий інтер’єр. Виконуючи ремонт в кухні, обов’язково продумуємо наступні тонкощі:

  • обираємо матеріали і покриття з урахуванням умов експлуатації (висока інтенсивність, перепади температури, часті забруднення);
  • правильно зонуємо кухню, забезпечуючи зручність процесів приготування і прийому їжі, миття посуду, наведення порядку;
  • пропонуємо рішення для кухонь з будь-яким метражем і плануванням. Раціонально використовуємо кожен вільний сантиметр.

Більшість кухонних приміщень в типових квартирах старої споруди – маленькі. У новобудовах ця проблема практично вирішена, але місця все одно не так багато. Саме професійний ремонт на кухні дозволить вирішити проблему: за рахунок планування, зонування, візуальних рішень, індивідуального дизайну. Це під силу фахівцям PlatinumArt.

Будь-які види ремонту

Ми здійснюємо ремонтні роботи всіх категорій. Якщо поверхні і комунікації на вашій кухні в хорошому стані і не потрібно перепланувальних рішень – цілком підійде косметичний ремонт. Хочете заново переосмислити приміщення, зробити його більш сучасним і зручним? Рекомендуємо євроремонт кухні (аналог комплексного із застосуванням світових стандартів і екологічних матеріалів). Бажаєте досягти практичності і унікальності? Замовляйте дизайнерський ремонт.

Ми пропонуємо комплексні роботи «під ключ» на основі докладного кошторису. Обов’язково дотримуємося термінів ремонтних робіт. Використовуємо сучасні матеріали і перевірені технології. Надаємо гарантію на виконані роботи. Оновлюйте свою кухню за допомогою професійної команди PlatinumArt і отримаєте нове, красиве і зручне приміщення.