Ремонт квартир елітний

Фото ремонт квартир елітний

Ремонт в стилі «люкс» – це авторський дизайн, висококласна робота фахівців, застосування ексклюзивних і екологічно чистих матеріалів. Квартири після такого ремонту виглядають ексклюзивно, підкреслюючи вишуканий смак замовників. Команда PlatinumArt готова виконати елітний ремонт квартир з унікальними рішеннями і гарантією бездоганної якості.

Елітний – значить, ідеальний

Люксовий ремонт квартир включає в себе вкрай широкий комплекс послуг. Все починається з ідеї. Замовник зустрічається з дизайнером, обговорюючи тонкощі майбутніх робіт. Планування майбутнього ремонту можна супроводити спільним переглядом дизайнерських каталогів, в яких вказані найсучасніші тенденції по обробці та прикрашанню приміщень.

Продумується все: від варіантів перепланування приміщення до зонування, підбору меблів і техніки, декоративних елементів, якими прикрасять стіни. Простим проектом справа не обмежується – за допомогою спеціальних комп’ютерних програм дизайнер візуалізує свої ескізи, і вони будуть виглядати як об’ємні зображення. Це спростить роботу спеціалістів PlatinumArt – таким чином вони максимально точно зможуть втілити авторський задум.

Елітний ремонт має кілька унікальних особливостей:

  1. При плануванні приміщень, розподілі робочих зон і місць відпочинку в кімнатах, в першу чергу враховується функціональність кожного елемента.
  2. Приміщення після елітного ремонту повинні бути не тільки унікальними і естетично привабливими, але і зручними для повсякденного життя і роботи. Тому значення мають всі тонкощі, враховуючи навіть звички замовників.

Бездоганне виконання

Сучасний ремонт квартири в стилі «люкс» виконують фахівці з 15-річним досвідом, в тому числі і на десятках елітних об’єктів. Ексклюзивні матеріали і сучасні технологічні підходи вимагають від виконавців найвищого професійного рівня. І наша команда йому відповідає.

VIP ремонт квартир передбачає якісні оздоблювальні матеріали. Зараз більше переваг віддають натуральним природним матеріалам: деревині та каменю. Використання пластика і інших штучних покриттів виключається в силу їх негативного впливу на здоров’я.

Готова робота буде максимально відповідати задуму – житло стане розкішним, функціональним і привабливим, затишним і зручним для всіх повсякденних справ. Ми виконаємо всі роботи в суворій відповідності з кошторисом і проектом, не порушимо термінів. Оточіть себе розкішшю і унікальними дизайнерськими рішеннями: експерти PlatinumArt втілять навіть найсміливіші побажання.