Ремонт квартир ціна

Фото ремонт квартир ціна

При оформленні замовлення на ремонт вартість квадратного метра вважають основним фактором розрахунку бюджету. Це зручно: знаючи площу поверхонь своєї квартири, можна легко «прикинути» приблизний бюджет ремонту. Команда PlatinumArt готова розрахувати об’єктивну вартість робіт на основі групи ключових показників. Ми зробимо все, щоб ви отримали якість без переплат.

Індивідуальні ціни

Вартість ремонту за квадратний метр – зручне розрахункове значення. Але потрібно розуміти, що воно орієнтовне, і фінальний бюджет може бути абсолютно іншим. Чому? Тому що середня вартість косметичного ремонту на різних об’єктах буде неоднаковою. Уявіть, що один об’єкт – це квартира в будинку сучасної споруди з рівними поверхнями і зручно розташованими комунікаціями, а другий – квартира в панельному будинку 70-х, яку доведеться довго і дорого готувати до обробки.

Якщо вас цікавить ремонт квартир ціна за квадратний метр повинна бути для вас орієнтовним показником. Конкретні розрахунки підготує фахівець команди PlatinumArt після оцінки об’єкта. Індивідуально розрахована вартість буде вже повністю об’єктивним значенням.

Вигідні рішення

Найбільш практичний з точки зору ціни варіант – комплексний ремонт квартир під ключ. В цьому випадку знижуються сукупні витрати, так як всі процеси заздалегідь узгоджені, кошторис підписаний, і одна команда фахівців виконає повний перелік завдань. Вам не доведеться наймати окремі бригади для різних робіт, порівнювати ціни і втрачати час. Все буде готово швидко і за оптимальну ціну.

Вартість ремонту за квадратний метр розраховується по таких критеріях:

  • клас ремонту;
  • тип робіт;
  • вартість послуг і матеріалів;
  • загальна площа ремонту.

Логіку розрахунків можна показати на прикладі. Наприклад, візьмемо умовну вартість хорошого ремонту (матеріали + роботи) в двокімнатній київській квартирі в «хрущовці» – 150 тис. грн за 40 квадратних метрів. Стільки ж буде коштувати ремонт 40 квадратних метрів однокімнатної квартири в новобудові. А тепер розглянемо житло в 80 квадратних метрів (це «трьошка» в радянському будинку і 2-кімнатна квартира в новобудові). Ціна ремонту складе умовних 200 тис. грн. Тобто, зі збільшенням площі ціна зростає, але в перерахунку на 1 квадратний метр – падає.

Замовляючи у нас ремонт квартири, ви гарантовано отримаєте попередній розрахунок вартості на основі індивідуальних чинників. Обговоривши всі подробиці, ми складемо  кошторис – і вже в ньому на ремонт квартири під ключ з матеріалами ціна буде максимально об’єктивною.