Ремонт квартири студії

Фото ремонт квартири студії

PlatinumArt – це команда досвідчених фахівців, що успішно реалізували десятки проектів різної складності. Більш ніж 15-річний досвід роботи професіоналів дозволяє якісно змінювати будь-які житлові об’єкти. Ми зможемо провести ремонт квартири студії, реалізувавши всі переваги цього типу житла і втіливши побажання його власника.

Максимум простору

Квартира-студія – затребуваний варіант житла. Відкрите планування квартири дозволяє раціонально використовувати наявний простір. Такі рішення обирають люди, що люблять нестандартний підхід, які цінують простір, велику кількість світла і повітря. Значить, підбір стилю та матеріалів, варіантів розміщення меблів і техніки має забезпечити ці переваги.

Команда PlatinumArt зможе виконати оригінальний ремонт квартири студії в відповідних стилях: мінімалізм, лофт, прованс і т.п. Завдання вимагає підбору відповідних матеріалів. Зробимо акцент на сучасних і екологічних. Паркет або ламінат, плитка, скляні елементи – все вони відрізняються надійністю і забезпечують необхідні візуальні рішення.

Відсутність перегородок ставить завдання грамотного зонування приміщення. Наші фахівці досягають цього за допомогою конструктивних рішень (наприклад, багаторівневої стелі), а також візуальних (різні матеріали для кожної зони, різні підходи до декоративного підсвічування і т.п.).

Рекомендуємо замовляти красивий ремонт квартири студії за попереднім дизайнерським проектом. Але якщо інтер’єр вас влаштовує, а ви самі чітко уявляєте, яких змін хочете – просто озвучте свої побажання фахівцям PlatinumArt.

Всі види ремонту

Ви самі вирішуєте, в якій квартирі хочете жити. Наше завдання – реалізувати ваші побажання. Замовляйте:

  1. Капітальний ремонт – якщо хочете створити квартиру-студію зі свого помешкання. При наявності конструктивної можливості і дозволів ми виконаємо весь комплекс робіт «під ключ».
  2. Комплексний – повноцінне оновлення житла із заміною конструкцій і комунікацій, якісною чорновою і фінішною обробкою.
  3. Косметичний – ремонт готової квартири студії, спрямований на зміну зовнішніх рішень.

Також ми пропонуємо дизайнерський і елітний ремонт – це ваша можливість досягти унікальних рішень і ідеального планування для комфорту і естетичної насолоди.

Ми працюємо на підставі кошторису. Завжди дотримуємось зазначених термінів. Застосовуємо сучасні матеріали і рішення.