Ремонт однокімнатної квартири

Фото ремонт однокімнатної квартири

Збільшення простору, вдалі планувальні рішення, максимальна практичність, сучасний стиль – навіть в невеликій квартирі можна втілити всі ці зміни. Команда PlatinumArt проведе ремонт однокімнатної квартири будь-якої складності. 15-річний досвід фахівців дозволяє забезпечувати індивідуальний підхід, враховувати сучасні тенденції і досягати надійного результату.

Інноваційні рішення для комфорту

Чого очікують замовники, ініціюючи ремонт 1 квартири? Досягти від невеликої кількості квадратних метрів максимальної практичності. Тому фахівці PlatinumArt успішно застосовують прийоми оформлення невеликих приміщень: від грамотного планування до оптимального розташування меблів і великої техніки. Завдяки цьому можна облаштувати навіть малогабаритну квартиру таким чином, щоб в ній було комфортно всім членам сім’ї.

У команди PlatinumArt можна замовити ремонт в однокімнатній квартирі будь-якого типу. Найпростіший і недорогий варіант – косметичний. Доречний у випадках, коли основні поверхні, конструкції і комунікації знаходяться в задовільному стані. Якщо потрібні глибокі зміни – ми можемо виконати комплексний або капітальний ремонт. Цікавлять унікальні рішення? Замовляйте дизайнерський ремонт.

Сучасні можливості

Яким має бути планування квартири, щоб досягти відповідності очікуванням сучасних власників? У кожного власника – свої побажання і критерії. Фахівці нашої команди відштовхуються від цього принципу і можуть запропонувати багато рішень для компактної «однушки». Наприклад:

  1. Об’єднання житлової кімнати з кухнею, завдяки чому можна виділити більше простору під санвузол.
  2. Розширення житлової кімнати за рахунок площі коридору.
  3. Якщо перепланування неможливе – грамотне зонування кімнат з виділенням функціональних зон.
  4. Використання легких гіпсокартонних конструкцій для поділу простору на декілька функціональних приміщень.

Професійний ремонт 1 кімнатної квартири буде виконаний із застосуванням сучасних безпечних матеріалів, з досягненням єдиної гармонійної стилістики. Ми складемо детальний кошторис, щоб ви могли контролювати процеси. Фахівці команди дотримуються заявлених термінів і завершують роботу вчасно. На результат обов’язково надаємо гарантію.