Ремонт офісів під ключ

Фото ремонт офісів під ключ

Комплексні рішення відрізняються зручністю. Замовник послуги отримує в результаті повністю виконану роботу, що не потребує додаткових витрат. Представники бізнес-сфери цінують такий практичний підхід. Тому ремонт офісів під ключ – поширений варіант послуги. Команда PlatinumArt готові виконати ремонтні роботи в офісних приміщеннях «під ключ» – якісно і у встановлені терміни.

Все, що потрібно сучасному офісу

Ремонт офісів в Києві «під ключ» – це максимальне оновлення приміщень: від нового планування до декорування, від оптимізації комунікацій до грамотної розстановки меблів і оргтехніки. Але такі глобальні зміни потрібні не завжди. Поняття повного ремонту може бути застосовано для різних видів робіт. Фахівці PlatinumArt можуть виконати «під ключ»:

  • косметичний ремонт офісу – актуалізація обробки. Актуальний, якщо стан конструкцій і комунікацій задовільний або якщо власник приміщення не дозволяє вести глобальні роботи;
  • капітальний ремонт – максимальна обробка, яка зачіпає кожен елемент приміщення. Створення сучасних і безпечних умов для роботи.
  • дизайнерський ремонт офісних приміщень – ведення робіт на основі проекту і ескізів дизайнера. Досягнення унікальних візуальних рішень. Дизайнерський ремонт може бути косметичним або комплексним (капітальним).

Відповідальність і результативність

Ремонт офісів під ключ з точки зору фахівців PlatinumArt – це комплекс робіт, які потрібно виконати професійно і в строк, з можливістю контролю та із застосуванням сучасних матеріалів. Тому ми починаємо співпрацю зі складання докладного кошторису та узгодження його з замовником.

Дотримання термінів – важлива перевага. Ми розуміємо, що бізнес-клієнти зацікавлені в якнайшвидшому відкритті офісу для здійснення запланованої роботи. Тому виконуємо свою частину роботи без затримок. Готовий результат відповідає поняттю «під ключ»: приміщення повністю готове до початку експлуатації.

Ми надаємо гарантію, що ще раз підкреслює відповідальність наших фахівців. Досвід, який вони напрацювали, дає можливість успішно реалізувати проекти будь-якої складності. У роботі ми дотримуємося норм, враховуємо сучасні тенденції та вимоги замовника.