Ремонт підлоги

Фото ремонт підлоги

Підлога – поверхня, на яку припадає максимальна кількість впливів. Чим вищою буде якість її обробки, тим довше вона буде радувати бездоганними характеристиками. Цього аргументу достатньо, щоб замовити ремонт підлоги у досвідчених фахівців команди PlatinumArt. Ми пропонуємо індивідуальні сучасні рішення і працюємо з усіма групами матеріалів.

Комплексні роботи

Ремонт підлог – загальне визначення великого спектру робіт. Їх остаточний перелік залежить від стану поверхні, побажань замовників, виду обраного покриття. Косметичний ремонт доречний, якщо основа рівна і цілісна, і досить провести заміну покриття. Якщо потрібно провести вирівнювання поверхні, встановити систему підігріву, зміцнити конструкцію і після вже запроваджувати обробку – доречно вести мову про капітальний ремонт.

Фахівці PlatinumArt пропонують наступні рішення:

  • підбір матеріалів, які підходять під тип поверхні і поставлені завдання;
  • виконання робіт з утеплення та звукоізоляції підлог;
  • укладку всіх типів підлогових покриттів;
  • рішення задач «під ключ»: від підготовки до настилу покриття і кріплення плінтуса;
  • «чистий ремонт»: ми самі прибираємо все будівельне сміття.

Фахівці PlatinumArt проводять ремонтно будівельні роботи більше 15 років. Накопичений досвід і десятки успішних проектів дозволяють реалізувати будь-які побажання клієнтів. Ми вирівняємо і відновимо поверхню, змонтуємо систему підігріву, проведемо обробку за допомогою ламінату, паркету, плитки, корку, лінолеуму і будь-якого іншого матеріалу.

Відповідальне виконання

Ремонт підлоги в квартирі ми виконуємо комплексно, пропонуючи замовникам повністю готові рішення. Роботи починаємо після попередньої оцінки конструкції, обговорення завдання і складання кошторису. Клієнт отримує можливість здійснювати контроль за ходом виконання і закупівлею матеріалів.

Ми працюємо з сучасними матеріалами і використовуємо перевірені підходи. Це дає можливість надавати клієнтам гарантію на результат. Фахівці PlatinumArt впроваджують індивідуальні рішення, орієнтуючись на особливості експлуатації кімнати. Першочерговою метою є досягнення багаторічної надійності, естетичності при оптимальних для клієнта витратах.