Ремонт приміщень

Фото ремонт приміщень

Нежитлові приміщення, які використовуються в особистих або комерційних цілях, потребують якісного ремонту. Він гарантує комфорт, забезпечує естетичність і підвищує експлуатаційну ефективність. Команда PlatinumArt виконає ремонт приміщень будь-якого необхідного типу. 15-річний досвід наших фахівців дозволяє успішно справлятися із завданнями всіх рівнів складності. Десятки успішних проектів є найкращим тому підтвердженням.

Роботи будь-якого типу

Ми готові забезпечити послуги з ремонту приміщень всіх категорій складності. На вибір типу ремонту впливають декілька факторів:

  • характеристики приміщення;
  • загальний стан конструкцій;
  • експлуатаційне призначення об’єкта;
  • необхідні клієнту рішення;
  • державні стандарти і норми;
  • наявність комунікацій;
  • необхідність зміни планувальних рішень і т.п.

Умовно можна поділити всі типи ремонтованих приміщень на дві групи. Перша – невелике оновлення поверхонь, прості роботи з комунікаціями, різноманітні типові рішення. Друга група – це обробка і ремонт з серйозними змінами в конструкціях і поверхнях, з прокладкою або заміною комунікацій, іншими глобальними завданнями. Всі ці можливості доступні нашим клієнтам.

Експертна якість

Професійні послуги з ремонту приміщень – це не тільки якісне виконання необхідного набору операцій. Це оптимальна взаємодія з замовником. Складаючи детальну кошторисну документацію, ми даємо можливість клієнту здійснювати контроль. Ідеально налагодивши процеси, фахівці PlatinumArt дотримуються окреслених термінів виконання робіт. Обов’язковий елемент успішного завершення проекту – гарантія на результат.

Досвід дозволяє працювати, впроваджуючи нові підходи та сучасні технології. Це дає вигоду замовнику: зокрема, ми активно реалізуємо на об’єктах енергозберігаючі рішення за рахунок правильного підбору матеріалів і варіантів обробки. Багато уваги приділяємо екологічності, безпеці, оптимальній організації простору.

Експертний ремонт приміщень – це набір необхідних операцій, що виконуються «під ключ». Це означає, що підготовлене приміщення можна експлуатувати з першого дня. Ми розуміємо потреби клієнтів і в повній мірі втілюємо в життя їхні побажання. Кожен успішно зданий об’єкт – підтвердження професіоналізму команди PlatinumArt.