Ремонт стелі

Фото ремонт стелі

Стеля – важлива конструкція приміщення, що виконує практичну і естетичну функції. Відповідно, ремонт стелі спрямований на досягнення надійності та реалізацію необхідних стильових побажань. Сучасний вибір варіантів обробки дозволяє втілити будь-які ідеї. Команда PlatinumArt готова виконати ремонтні роботи і досягти потрібних вам результатів. Працюємо з будь-якими поверхнями і вирішуємо всі завдання.

Всі рівні складності

Оздоблення стелі базується на побажаннях замовника і загальному стилі оформлення інтер’єру приміщення. Він повинен доповнювати стилістику, відтіняти її або виглядати нейтрально. Значення має надійність і простий догляд, тому ми рекомендуємо сучасні матеріали для оздоблення з довговічним експлуатаційним періодом.

Ми здійснюємо ремонтно будівельні роботи різних категорій складності:

  • косметичний ремонт стелі – недорогий і швидкий варіант, який полягає в обробці без глибокої підготовки поверхні. Підходить у випадках, якщо основа якісна і рівна;
  • капітальний ремонт стелі – комплекс робіт, який полягає в якісній підготовці основи, і тільки після цього – в проведенні обробки. Рекомендований для старих будинків;
  • дизайнерський ремонт стелі – підходящий варіант, якщо вас цікавлять унікальні рішення, зонування за допомогою стельових елементів і підсвічування. Ми ведемо роботи на основі індивідуального проекту.

Якісний підхід

Оздоблення стелі – важливий акцент в оформленні інтер’єру приміщення. Різноманітність стилів і рішень дозволяє втілити будь-яку ідею. Фахівці PlatinumArt мають достатній досвід роботи з більшістю сучасних матеріалів. Для нас не проблема створити ідеально рівну поверхню, змонтувати натяжну конструкцію або створити багаторівневу складну стелю.

Всі роботи ми ведемо після детального вивчення об’єкта і обговорення ідей з замовниками. Обов’язково складаємо кошторис: по ньому ви зможете контролювати процес і витрати. Виконуємо завдання «під ключ» і надаємо гарантію. Замовивши наші послуги, ви отримуєте якісно виконаний комплекс робіт з довговічним результатом. Команда PlatinumArt готова працювати в будь-яких приміщеннях, забезпечуючи ремонт стель різної площі.