Ремонт трикімнатної квартири

Фото ремонт трикімнатної квартири

Максимальна функціональність, сучасна естетичність, зручність – таких якостей бажають досягти від своїх 3-кімнатних квартир власники. Втілити їх реально, якщо залучити професійних фахівців. Команда PlatinumArt готова виконати ремонт трикімнатної квартири і зробити ваше житло ідеальним для всієї родини.

Раціональні рішення для кожної кімнати

Трикімнатна квартира вважається оптимальним видом житла для сімей з дітьми. У ній достатньо місця, щоб зручно зонувати простір, поєднати практичність з необхідними стильовими рішеннями. Ми готові провести ремонт 3 кімнатної квартири і втілити в життя будь-які ідеї:

  1. Комплексна зміна планування, заміна конструкцій і інші кардинальні зміни, щоб зробити квартиру максимально відповідною вашим вимогам.
  2. Заміна комунікацій, повна обробка поверхонь, облаштування візуальних функціональних зон.
  3. Власні стилістичні рішення для кожної з кімнат, з огляду на їх призначення.
  4. Косметичний ремонт: оновлення обробки, надання інтер’єру свіжості і відповідності актуальним тенденціям.

Десятки успішно реалізованих проектів і 15-річний досвід фахівців PlatinumArt дозволяє працювати на всіх типах об’єктів і втілювати рішення будь-якої складності: від типового до складного дизайнерського ремонту з ексклюзивною обробкою.

Надійність – результат відповідальності

Ремонт трикімнатної квартири вимагає вагомих грошових вкладень. Ми це розуміємо, тому готові запропонувати оптимальні варіанти проведення робіт під ваш бюджет. Детальний кошторис дозволить контролювати витрати. Професіоналізм дає можливість дотримуватися заявлених термінів. Ми пропонуємо рішення «під ключ»: щоб ви з перших днів насолоджувалися затишком вашої оновленої квартири і не потребували будь-яких поліпшень.

Раціональне використання вільного простору, зручні комунікації, енергозберігаючі інновації, точна стильова відповідність – всі ці переваги доступні. Планування квартири може бути переглянуте, а якщо це неможливо – ми доб’ємося поліпшень за допомогою інших професійних підходів. Отримуйте результат з гарантованою якістю і насолоджуйтеся сучасним комфортом.