Ремонт у новобудові

Фото ремонт в новобудові

Сучасні нові квартири забудовники здають без обробки і комунікацій або з виконаними початковими роботами. Ремонт в новобудові – відповідальне завдання, що дозволяє підготувати житло до заселення. Команда PlatinumArt готова виконати ремонтні роботи, перетворивши безликі «квадратні метри» в затишне і практичне сучасне житло. На рахунку наших фахівців – десятки успішно реалізованих об’єктів. Ми впевнені у своїх можливостях і готові до будь-яких завдань.

Враховуємо необхідні умови

Напевно вам знайоме правило: ремонт нової квартири ускладнюється усадкою будинку. Панельні будинки осідають швидше і помітніше, цегляні – плавно, але дуже повільно. Це може вплинути на якість і зовнішній вигляд обробки. Що робити і яке рішення прийняти?

Фахівці PlatinumArt уважно вивчають об’єкт і на основі отриманої інформації пропонують клієнтам індивідуальні рішення. З чого почати ремонт в новобудові? Зазвичай ми даємо власникам квартир два варіанти на вибір.

Перший – виконати недорогий ремонт, що включає розводку комунікацій і обробку поверхонь бюджетними якісними матеріалами. Як тільки усадка завершиться – можна буде зробити складний ремонт квартир в новобудові під ключ за дизайнерським проектом і з унікальними рішеннями.

Другий варіант – замовити ремонт квартир з якісною підготовкою поверхонь і використанням пластичних оздоблювальних матеріалів. Вони витримають усадку, і візуальні переваги не будуть втрачені. У нас є досвід і можливості для впровадження будь-якого індивідуального проекта.

Якісні і комплексні рішення

Ключова перевага співпраці з PlatinumArt – ремонт квартир в новобудовах під ключ без необхідності залучати сторонніх фахівців і щось доробляти. Ваша квартира повністю готова до заселення і комфортного проживання. Додаткові плюси:

  1. Відповідальне виконання завдань. Ми керуємося будівельними нормами і технологічними вимогами при виборі методів роботи.
  2. Використання сучасного обладнання і надійних безпечних будматеріалів.
  3. Можливість вибіркового або повного контролю процесів: ви завжди знаєте, що роблять наші фахівці, і які роботи виконані.
  4. Висока пунктуальність. Ми розуміємо, що вам хочеться в’їхати в нову квартиру якомога раніше. Поважаючи ваше бажання, фахівці не порушують термінів ремонту.
  5. Прозорі витрати. Детальний кошторис дозволяє вам контролювати рух коштів.

Ми виконаємо ремонт квартир в новобудові з індивідуальним підходом і гарантованим результатом. Більш ніж 15-річний досвід фахівців PlatinumArt допоможемо втілити рішення будь-якої складності.