Ремонт в будинку

Фото ремонт в будинку

Зробити житло комфортним, змінити конструктивні елементи, осучаснити інтер’єр і фасад, використовувати нестандартні підходи – все це може зробити команда професіоналів PlatinumArt. Ми можемо виконати ремонт в будинку будь-якого типу, запропонувавши комплексні актуальні рішення.

Враховуємо всі тонкощі

Ремонт будинку відрізняється від ремонту квартири. Ключова відмінність – відсутність типових рішень, характерних для об’єктів масової забудови. Мета ремонту – змінити, покращити, відновити конструкції, інтер’єр, а також зовнішній вигляд (екстер’єр) будівлі. При цьому ми досягаємо необхідних якостей: функціональності, технологічності і естетичності.

Замовляючи ремонт будинку, більшість наших клієнтів переслідують декілька цілей. Перше – це необхідність вирішити технічні проблеми: відновити конструктивні елементи, повернути їм функціональність. Друге – бажання змінити звичну обстановку, зробити її більш актуальною, практичною і комфортною. Фахівці PlatinumArt можуть виконати ремонт будинків під ключ і досягти всіх задач, поставлених замовником.

Ми можемо виконати роботи в окремих приміщеннях, зовнішню і внутрішню обробку. Доступні всі види ремонту: від легкого косметичного до капітального. Можливе впровадження індивідуальних дизайнерських рішень, застосування ексклюзивних матеріалів для обробки і декору.

Відповідальність і результативність

Виконуючи ремонт будинків під ключ, фахівці PlatinumArt гарантують клієнтам наступні переваги:

  1. Гарантоване досягнення високого результату ремонтних робіт.
  2. Дотримання термінів. Злагоджена робота фахівців, налагоджена поставка матеріалів, грамотне управління процесами дозволяють не підводити очікування замовників.
  3. Складання та дотримання кошторису. Можливість повного контролю витрат і процесів.
  4. Втілення рішень будь-якої складності. Фахівці мають 15-річним досвід і успішно реалізували десятки проектів.

Ми працюємо в межах столиці і передмістя, виконуючи комплексні ремонти в приватних будинках різної площі. Оздоблення після будівництва, комплексні ремонти, оновлення інтер’єру, дизайнерський ремонт – можливі всі варіанти. Ставте завдання – ми досягнемо ідеального результату.