Ремонт ванної

Фото ремонт в ванній

Грамотно зроблений ремонт ванної кімнати перетворить стандартне приміщення в практичне, красиве і безпечне. З огляду на складність комплексу робіт, ремонт ванної краще довіряти професіоналам. Це гарантія швидкого і якісного виконання робіт. Команда PlatinumArt впорається із завданнями будь-якої складності на всіх типах об’єктів: від малогабаритних квартир до котеджів.

Унікальні рішення для кожного клієнта

У нас можна замовити частковий ремонт: тільки одного приміщення, без втручання в інші кімнати житла. Складність ремонтних робіт залежить від поточного стану поверхонь і комунікацій, площі, клієнтських завдань, обраного стилю інтер’єру. Відповідно, ремонт ванної кімнати може бути косметичним, комплексним, капітальним, дизайнерським або елітним.

Завдяки динамічному розвитку технологій і появі нових матеріалів, оздоблення ванної може бути виконана з реалізацією найсміливіших рішень. Досвід фахівців PlatinumArt дозволяє втілювати будь-які ідеї:

  • надати ванній кімнаті неповторну атмосферу, зі смаком облаштувати невелике приміщення і створити всі умови для відпочинку;
  • продумати тематичний інтер’єр: наприклад, ілюзію морського узбережжя або тропічного лісу. За індивідуальним замовленням можна виготовити ванну або умивальник нестандартної форми, які підкреслять індивідуальність оформлення кімнати;
  • разом зі стилістичними перевагами домогтися ергономічності і комфорту. Правильний підбір варіанту обробки кімнати і декоративного оформлення дозволить власнику насолоджуватися її зручністю.

Відповідальне виконання

Ремонт ванної кімнати ми здійснюємо, попередньо склавши і погодивши кошторис. Замовник може відстежувати закупівлі, етапи робіт і інші тонкощі виконання. Якщо для ванної замовили дизайнерський проект, перед виконанням ремонту відповідні ескізи ми теж узгодимо з клієнтом.

Робота з дотриманням заявлених термінів – показник відповідальності. Команда PlatinumArt налагоджує процеси таким чином, щоб не допустити затягування. У очікуваний період ви отримаєте рішення «під ключ»: з повною обробкою, встановленим сантехнічним обладнанням, зібраними меблями і підключеної технікою.

Ви самі можете визначити, яка ванна кімната вам потрібна. Озвучте свої побажання, а ми підберемо матеріали, підходи і рішення для реалізації ваших ідей. Якщо їх немає – замовте у нас послугу дизайну, а ми втілимо в життя готовий проект.