Дизайн квартири студії

Квартира-студія – це просторе приміщення, зоноване не стінами, а інтер’єрними об’єктами. Наприклад, розмежувальником кухонної і вітальної зон може бути великий диван. Відсутність перегородок створює відчуття простору і дає волю для експериментів з інтер’єром. Яким повинен бути дизайн квартири студії, щоб вона виглядала сучасною і залишалася зручною?

Фото сучасний дизайн квартири студії

Кому потрібен дизайн квартири-студії?

Розробка дизайн-проекту для квартири – це пошук індивідуальних рішень. Вони спрямовані не тільки на естетику (хоча вона дуже важлива), а й на зручність. У кожної людини свої уявлення про комфорт, засновані на звичках і світогляді. Кому в першу чергу цікавий унікальний дизайн квартири студії:

  • людям, що живуть самостійно – відмінний шанс створити свій затишний «мікросвіт»;
  • творчим людям і фрілансерам – адже багато з них люблять нестандартні рішення;
  • сім’ям з дітьми – відсутність стін дозволяє тримати малюка в полі зору, а індивідуальне планування гарантує безпеку.

Відповідні стильові рішення

Квартири-студії відносять до люксової нерухомості, призначеної для людей з високим доходом. Вже цей факт вказує, що таке житло потребує унікального дизайну. Які стилі обрати для студії?

  1. Еко. Природні матеріали для обробки і універсальні натуральні відтінки предметів.
  2. Скандинавський. Багато світлих тонів і продумана функціональність на кожному сантиметрі простору.
  3. Мінімалізм – нескладні форми, ніжні кольори, природні матеріали. Багато практичності, мінімум декоративних елементів.
  4. Хай-тек. Сяючі поверхні. Сталь і скло. Стриманість і максимальна користь.

Фото бездоганний дизайн квартири студії

Як зонувати квартиру-студію?

Дизайн квартири студії – це грамотний розподіл функцій кожної ділянки приміщення. У будь-якій квартирі повинна бути зона відпочинку, роботи, прийому гостей, приготування їжі, дитяча (якщо потрібно). Як зонувати кімнату, в якій немає стін? За допомогою світла, багаторівневої стелі, комбінування підлогових матеріалів, меблів, барної стійки. Перегородки в студіях теж доречні – якщо вони невисокі і тонкі. Вітаються і різноманітні ширми.

Очевидно, що ви як власник квартири, усвідомлюєте, як хочете її зонувати, обробити і прикрасити. Але не завжди власні уявлення виходить вдало перекласти на папір або пояснити ремонтникам. Не всі ідеї будуть поєднуватися з міркуваннями практичності. Висновок – дизайн-проект повинен створювати профі на основі побажань замовника. Радимо обрати такий варіант і доручити вашу квартиру-студію експерту.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)