Дизайн офісу: як його розробляють

Сучасний офіс – це не просто декілька кабінетів зі столами та оргтехнікою. Компанії важливо продемонструвати партнерам і клієнтам свою стабільність і амбітність. Багато що при цьому залежить від інтер’єру офісних приміщень, адже спочатку судять «по одежі». Професійний дизайн офісу необхідний кожній сучасній компанії. Що він собою являє?

Фото стильного дизайну офісу

Етапи розробки дизайну

Дизайн офісу базується на проекті. Це комплексний документ, тому його розробка проходить поетапно:

  1. Попереднє обговорення. Обов’язковий етап, на якому дизайнер спілкується з замовником. Відбувається вибір стилістики, визначення побажань і унікальних особливостей.
  2. Проведення вимірів, робота над кресленнями. На цьому етапі фахівець визначає перепланування і ділить приміщення на функціональні зони відповідно до специфіки.
  3. Завершення та затвердження креслень. Готова документація проходить погодження у замовника. На цьому етапі вона включає плани, схеми комунікацій і технічні розрахунки.
  4. Візуалізація інтер’єрів. Створення двох- і тривимірних ескізів з пропозиціями щодо оформлення кожного приміщення офісу. Узгодження відповідних варіантів з замовником.

Нюанси дизайну офісів

Сучасний дизайн офісу передбачає велику кількість нюансів. Це стосується планування, організації освітлення (природного і штучного), розрахунку шумоізоляції, підбору систем кондиціонування, опалення, вентиляції. Кожен проект індивідуальний, тому що дизайнер в роботі орієнтується на:

  • специфіку компанії, напрямок її роботи;
  • корпоративні кольори, товарний знак або бренд-бук;
  • ключові індивідуальні цінності, особливості;
  • особливості наявних приміщень офісу;
  • кількість і характеристики робочих місць;
  • відповідний тип планування, зонування.

Ця інформація дозволяє прийняти правильні рішення і створити проект сучасного, функціонального і красивого офісу. У ньому повинні бути втілені практичність, безпека, відповідність нормам.

Фото бездоганного дизайну офісу

Експертне впровадження проекту

Дизайн офісу – це не тільки проект, але і професійна його реалізація. Ідеально, якщо розробкою проектної документації та ремонтом буде займатися одна команда професіоналів. Важливо, щоб це були досвідчені фахівці. Це дозволить виконати роботи в розумні терміни і бути впевненими в якісному результаті.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)