Дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири

Квартира з двома кімнатами – найбільш затребуваний варіант житлоплощі з оптимальним розміром наявного простору. Грамотний дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири дозволяє реалізувати будь-які ідеї, розробити основні функціональні зони і домогтися, щоб всім проживаючим було комфортно.

Фото бездоганний дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири

Індивідуальні рішення

Сучасний дизайнерський ремонт квартири повинен грунтуватися на персональних уподобаннях, світогляді і захопленнях власника житла та членів його сім’ї. Тому перед розробкою проекту потрібно врахувати:

 1. Кількість проживаючих осіб. У кожного повинна з’явитися особиста функціональна зона. Від кількості людей також залежать рішення для вітальні, ванної, кухні.
 2. Переважний стиль інтер’єру. Краще віддати перевагу будь-якій сучасній стилістиці, так як вона орієнтована на максимальну практичність в умовах невеликих кімнат.
 3. Особливості планування квартири. Ніші, зайві перегородки, архітектурні недоліки – все це потрібно врахувати і виправити.
 4. Характеристики об’єкта. Особливості розташування несучих конструкцій, вік будинку, місцерозташування вікон і дверей.

Комплексний підхід

Що являє собою дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири? Це комплекс робіт, виконуваних за складеним і узгодженим дизайн-проектом. Він включає великий список технічної документації та візуальних рішень. Щоб скласти його, потрібно:

 • знати точні розміри і технічні характеристики кожного приміщення;
 • створити оптимальний план комунікацій і розміщення обладнання;
 • якщо потрібен демонтаж – провести розрахунки і накреслити схему нового планування;
 • передбачити правильне освітлення з акцентами на функціональні зони;
 • скласти план розташування вимикачів, розеток в потрібній кількості;
 • продумати рішення для обробки і вибрати матеріали;
 • запланувати варіанти обстановки квартири з меблями і декором.

Очевидно, що людині без кваліфікації всі перераховані завдання не виконати.

Фото сучасний дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири

Профессиональная реализация

Якісний дизайнерський ремонт 2 кімнатної квартири – той, що виконаний «під ключ» групою досвідчених фахівців. В ідеалі завдання потрібно доручити команді, в якій є профі, здатні створити проект і реалізувати його. Для замовника це виглядає елементарно: йому потрібно зустрітися з представниками команди, пояснити завдання зі своєї точки зору, затвердити проект і кошторис – і за якийсь час в’їхати в якісно оновлену сучасну квартиру.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(1 голос, в середньому: 5 з 5)