Дизайнерський ремонт кухні

Тренд сучасного інтер’єру – спрямованість на інтереси і комфорт кожної людини, що проживає в квартирі. Особливо це актуально для кухні – відносно невеликого приміщення, в якому наявний простір потрібно використовувати з максимальною практичністю. Ремонт кухні дозволить зробити кімнату неперевершеною, зручною в догляді і функціональною.

Фото дизайнерский бездоганний ремонт кухні

Сучасний дизайн кухонь

Якщо проводити дизайнерський ремонт кухні з урахуванням актуальних тенденцій, можна досягти наступних критеріїв:

  1. Лаконічне оформлення. Це стосується обробки, колірної гами і підбору меблів. Скандинавський стиль, лофт, хай-тек здатні забезпечити це.
  2. Рівномірне освітлення. Упор на природне світло: вдень він повинен проникати в кімнату без необхідності посилення штучним освітленням.
  3. Планування простору. Кожен елемент в ньому повинен виконувати свою функцію. Даремні предмети не допускаються.
  4. Об’єднання сучасної техніки і класичних мотивів оформлення. При правильній комбінації це буде виглядати природно і виграшно.

Дизайнерський ремонт дозволить з комфортом готувати на кухні, а також зручно і з насолодою проводити час за їжею (якщо приміщення використовується в тому числі як їдальня).

Оздоблювальні матеріали

Дизайнерський ремонт кухні спрямований в тому числі на відповідність умовам що висуваються до функціонування кухні. Для цього приміщення характерні перепади температур і вологості, часті забруднення. Тому потрібно підбирати стійкі матеріали, за якими легко доглядати. Серед них:

  1. Коркове покриття – екологічне, надійне, з цікавою текстурою. Можна фарбувати.
  2. Бетонна плитка. Практична і незамінна у відповідних стильових рішеннях.
  3. Шпалери. Були і залишаються затребуваними. Для кухні потрібно брати надійні матеріали, які дозволено мити.
  4. Загартоване скло, метал – використовуються для декоративного оформлення і з практичною метою (наприклад, для кухонних фартухів).
  5. Натуральні (дерево, камінь). Доречні завдяки своїй екологічності та стійкості до зовнішніх чинників.

Вибір матеріалів потрібно здійснювати, спираючись на стиль, потрібні колірні рішення і характеристики практичності.

Фото ремонту кухні від дизайнера

Професійні ідеї

Дизайнерський ремонт кухні – це результат комплексу робіт, заснованих на унікальному дизайн-проекті. Це документація, що включає перелік візуальних рішень, принципи грамотного зонування, інженерні розрахунки. Завдяки проекту можна зробити ремонт під ключ в оптимальні терміни, перетворивши кухонне приміщення в зручне, функціональний, красиве і сучасне. При цьому важливо, щоб підбором і реалізацією рішень займалася команда досвідчених фахівців.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(3 голоси, в середньому: 5 з 5)