Дизайнерський ремонт однокімнатної квартири

Однокімнатні квартири – найдешевші на ринку. Тому їх часто обирають молоді сімейні пари, які бажають мати власне житло. У будь-якому випадку, головна проблема такого житла – недолік вільного місця. Тому ремонт квартири – це досягнення стильової цілісності, естетичності, а також функціональності і зручності для всіх членів сім’ї.

Фото дизайнерського ремонту в однокімнатній квартирі

Ідеї для кожного приміщення

Краще робити дизайнерський ремонт однокімнатної квартири в комплексі, передбачаючи рішення для житлової кімнати, кухні, ванни і інших наявних приміщень. Серед них можуть бути:

  1. Початкове визначення обсягу і розташування місць для зберігання речей. Засмітнення – величезна проблема невеликих квартир, і це рішення дозволить його не допустити.
  2. Відмова від класичних меблів на користь підвісних шафок. Це звільняє корисний простір і вирішує проблему зберігання невеликих предметів.
  3. Поверхні, прості для прибирання. Це прискорить підтримку квартири в чистоті у процесі експлуатації.
  4. Застосування мобільних та компактних складних меблів, що за необхідності звільняє корисний простір.
  5. Підбір невеликої і багатофункціональної побутової техніки.

Все заради практичності

Плануючи дизайнерський ремонт однокімнатної квартири, можна скористатися ідеями професійних дизайнерів інтер’єрів:

  • підбір колірної гами, що візуально розширює площу кожної поверхні. Це не обов’язково білий колір: такі якості є у фісташкового, блакитного, персикового;
  • відмова від «мертвих зон». Правильний інтер’єр не допустить створення нефункціональних просторів між меблями , стінами і т.п .;
  • зонування. Єдину житлову кімнату потрібно розділити на функціональні зони згідно з інтересами проживаючих людей;
  • багато світла. Крім основного, потрібно передбачити додаткове і декоративне освітлення всіх зон приміщень;
  • весь декор і техніка – на стінах. Можна підвісити телевізор та обігрівачі, а на компактних полицях розмістити прикраси, книги.

Фото креативний дизайнерський ремонт однокімнатної квартири

Дизайн і ремонт в комплексі

Найпростіше буде замовити дизайнерський ремонт однокімнатної квартири у команди фахівців, готової надати всі послуги: від складання проекту до повної реалізації «під ключ». Це економить час і оптимізує витрати замовника. До того ж, це дозволяє отримати максимальний результат без необхідності що-небудь покращувати і доробляти. Зручна сучасна квартира – результат дизайнерського ремонту.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)