Дизайнерський ремонт спальні

Розслаблююча обстановка і комфорт – такі вимоги до кімнати, призначеної для відпочинку. Дизайнерський ремонт спальні допоможе досягти необхідних характеристик. Професійний підхід до зонування, меблювання і оформлення дозволить перетворити навіть маленьку кімнату в зразок ідеального приміщення, що враховує всі переваги власників.

Фото спальні ремонт по дизайну

Оформлення поверхонь

Ремонт спальні часто базують на принципах мінімалізму: ліжко в якості центрального предмета, мінімум сторонніх меблів і декору. Для поверхонь обирають такі сучасні рішення:

  1. Підлоги. Кращі матеріали – ламінат, паркетна дошка або килимове покриття. Якщо є можливість, перевагу віддають екологічному і довговічного паркету.
  2. Гамма кольорів інтер’єру. Залежить від розташування спальні. Для південного боку – прохолодні тони, для північного – теплі.
  3. Стіни. В тренді залишаються шпалери (переважно бамбукові), а також тканини, шпон і деревина (у вигляді панелей).
  4. Стеля. Кращим варіантом вважається натяжна, так як вона легко приховує недоліки основної стелі, виглядає стильно і ідеально рівно. Є вибір кольорів і принтів.

Елементи інтер’єру

Повноцінний дизайнерський ремонт спальні грунтується на індивідуальних інтересах власників. Але суть залишається тією ж: створення затишку і грамотне зонування. Ось декілька принципів:

  • акцент на якісних і дорогих предметах інтер’єру. Це найбільше стосується меблів. Краще, якщо вони будуть дерев’яними;
  • ліжко – зручне, практичне, в однотонному оформленні;
  • колірна гамма предметів інтер’єру – приглушена і спокійна, що сприяє розслабленню, підкреслює якість матеріалів;
  • освітлення – основне і додаткове: люстра, декілька точкових світильників для зонування, приліжкові світильники;
  • всі аксесуари і декоративні елементи повинні відповідати кольору і стилю інтер’єру;
  • елементи управління світлом і кліматом повинні знаходитися біля ліжка.

Фото ремонт спальні з дизайном

Комплексні рішення

Професійний дизайнерський ремонт спальні можна реалізувати тільки за умови залучення професійної команди. Для замовника це зручно: якщо одна група фахівців здійснить підготовку і реалізацію дизайн-проекту «під ключ», результат буде всебічно продуманим, надійним і швидким. Також це економніше, ніж залучати для кожного завдання окремих фахівців з різних організацій.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)