Дизайнерський ремонт вітальні

Вітальня зазвичай – найбільша кімната в житлі, і цілком очікувано стає центральною, головною, тією, в якій проводять найбільше часу. Сучасний дизайнерський ремонт підкреслює її функціональність. Грамотно підібрані ідеї в правильному втіленні перетворять вітальню в зручну і красиву кімнату для всієї родини.

Фото креативного дизайнерського ремонту вітальні

Функції вітальні

Дизайнерський ремонт вітальні ґрунтується на індивідуальних потребах всіх проживаючих в об’єкті людей. Очевидно, що в кожній родині ця кімната виконує різні функції. Залежно від них, можуть бути впроваджені наступні рішення:

  1. Кімната для сімейного відпочинку. Більшу частину приміщення потрібно відвести під зони відпочинку: затишний диван, крісла, мультимедіа-обладнання тощо.
  2. Прийом гостей. Якщо вітальня використовується за класичним призначенням, потрібно передбачити побільше комфортних місць (наприклад, великий кутовий диван) і кавовий столик.
  3. Їдальня. В ідеалі планування повинно забезпечувати прямий зв’язок з кухнею. У такій кімнаті потрібен обідній стіл.
  4. Спальня. Іноді доводиться об’єднувати ці функції. Кращим рішенням буде розкладний диван.

Стилі оформлення

Сучасний дизайнерський ремонт вітальні можна виконати в будь-якому доступному стилі. Обмежень немає, але серед найактуальніших:

  • класика – вишукана розкіш, панелі з дерева, багато м’яких меблів, важкі штори;
  • мінімалізм – мінімум деталей інтер’єру, максимум «повітря» в кімнаті, легкі нейтральні оздоблювальні матеріали;
  • модерн – строгі форми, м’які лінії, цікаві колірні комбінації, фактурна обробка;
  • прованс – світло, затишок, дерев’яні меблі в стилі ретро, квіткове оформлення поверхонь;
  • лофт – створення відчуття відсутності обробки: цегляні стіни, зовнішні комунікації тощо

Стилі лофт і прованс вигідно виглядають при дизайнерському ремонті просторих і нестандартних віталень в будинках. Решта добре підходить для квартир.

Фото сучасного дизайнерського ремонту вітальні

Комплексна реалізація ідей

Створити проект і зробити дизайнерський ремонт вітальні під силу команді досвідчених фахівців. У неї входять професіонали з різною кваліфікацією, що дозволяє одночасно реалізувати декілька напрямків. Це оптимізує терміни ремонту, дозволяє виконувати завдання «під ключ» і гарантувати ідеальний результат. Якщо залучити до проекту досвідчених фахівців, можна втілювати ідеї будь-якої складності.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)