Етапи ремонту квартири

Квартирний ремонт – багатозадачний процес. Правильна послідовність відома професіоналам. А ось люди необізнані неминуче плутаються. Що перше – підлога або стеля? Коли монтувати труби і підключати сантехніку? Коли виконувати електромонтажні роботи? Знаючи етапи ремонту квартири, ви отримаєте відповіді на всі питання.

Фото технологічна етапність ремонту квартири

Ремонт квартири поетапно: початок

 1. Розробка дизайн-проекту. Якщо ви не плануєте витрачатися на дизайнера, значить, вирішуйте самостійно, які матеріали, кольори і стилі будуть у вашому інтер’єрі.
 2. Перепланування. Якщо воно потрібна, процес полягає в складанні проекту нового планування, отриманні дозволу, безпосередньо демонтажних і будівельних роботах.
 3. Штукатурні роботи. Стіни обробляють штукатуркою в кілька шарів, досягаючи рівного покриття.
 4. Монтаж кондиціонера. Настає етап підключення кліматичного обладнання. Якщо це спліт-системи, зовнішній блок можна встановити, а підводи до внутрішнього – захистити.
 5. Монтаж системи опалення, каналізації та водопроводу. За заздалегідь складеним схемами потрібно виконати розводку, прокласти труби.

Ремонт квартири поетапно: завершення

 1. Електромонтажні роботи. Цей етап ремонту квартири дійсно виконують після штукатурення стін: робити штроби під дроти, розетки і вимикачі простіше на рівних поверхнях.
 2. Стяжка підлоги. Найдовший процес, так як висихання суміші займає близько 20 днів.
 3. Гіпсокартонні, плиткові, малярні роботи на стінах і стелі. Оздоблення стелі обраним способом.
 4. Установка сантехніки. Можна приступати до монтажу ванни, а також фаянсових виробів.
 5. Монтаж покриття для підлоги. Вибрані матеріали укладають згідно з нормами, завершуючи роботу установкою плінтусів.
 6. Фінішна обробка і установка електрообладнання. Це завершальні етапи ремонту квартири.

Фото результат правильного ремонту

Ремонт квартири – завдання для експертів

Очевидно, що для повноцінного ремонту квартири потрібно виконати роботи, що вимагають декількох кваліфікаційних навичок. В процесі задіяні каменярі, малярі, штукатури, електромонтери, сантехніки. Будь-яке завдання (наприклад, установка теплої підлоги) вимагає залучення фахівця з відповідними знаннями.

Правильна організація ремонту – це досягнення результату без зайвих витрат часу. Кращий варіант в такому випадку – доручити всі етапи ремонт квартири одній команді виконавців. Так ви заощадите (запрошувати фахівців для різних робіт окремо вийде дорожче), всі етапи будуть проходити узгоджено, і позитивний результат не змусить себе чекати.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(2 голоси, в середньому: 5 з 5)