Етапи ремонту в новобудові

Квартири в новобудовах – це, по суті, «голі стіни» і підводи основних комунікацій. Більшість забудовників продають об’єкти саме в такому стані. Тому новоспеченим власникам належить організувати всі етапи ремонту в новобудові, щоб створити житло з відповідним рівнем комфорту. Як це зробити і що враховувати?

Фото ремонт в новобудові поетапно

Усадка – головний фактор

Майже всі сучасні новобудови – монолітні, цегельні або панельні. Всі нові будинки дають усадку. Це може вплинути на результати ремонтних робіт. Що робити з усадкою, плануючи ремонт в новобудові:

  • усадка цегляних будинків розтягується на роки. Підлоги і стелі в квартирах залишаться рівними, а ось геометрія стін може змінюватися;
  • панельні будинки осідають приблизно за рік. Тому можна планувати дорогий комплексний ремонт вже через 12-24 місяців після здачі будинку в експлуатацію;
  • монолітні багатоповерхівки осідають рівномірно, тому значних пошкоджень не буде. Але все ж для початку краще зробити недорогий ремонт, а через 1-2 роки – комплексний.

Етапи комплексного ремонту

Всі етапи ремонту в новобудові включають великий перелік робіт, що вимагають від виконавців професійних навичок:

  1. Основний етап. Включає проведення перепланування, прихований монтаж всіх інженерних комунікацій, установку дверних конструкцій, проведення гіпсокартонних робіт, чорнову обробку стін, стяжку підлоги.
  2. Проміжний. Після всіх підготовчих робіт потрібно провести шпаклівку поверхонь, укладання плитки на стіни та підлогу.
  3. Фінішний. На цьому етапі клеять шпалери і наносять інші фінішні декоративні покриття, монтують прилади інженерних систем, встановлюють підлогове покриття, кріплять декоративні елементи.

Фото ремонт в новобудові етапність

Комплексні рішення

Професіонали виконують ремонт в новобудовах, застосовуючи відповідні рішення. Це технічні зазори в перегородках, установка дверних коробок з можливістю подальшого вирівнювання, монтаж натяжних стель, оздоблення стін і підлоги еластичними матеріалами.

Перед тим, як реалізувати етапи ремонту в новобудові, важливо провести підготовку. Це складання дизайн-проекту, розробка докладного кошторису, плану майбутніх робіт. Очевидно, що якісно реалізувати всі завдання можуть тільки професіонали. Тому варто доручити ремонтні роботи команді фахівців, готовій вирішити всі завдання «під ключ».

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)