Інтер’єр кухні

Кухня в нашій країні означає більше, ніж технічне приміщення для приготування їжі. Традиція використовувати кухню як їдальню і кімнату для сімейних посиденьок впливає на дизайнерські рішення при плануванні ремонту. Що таке сучасний інтер’єр кухні і за якими принципами розробляють її дизайн?

Фото стильний інтер'єр кухні

Планування – основа кухні

Дизайн інтер’єру кухні прийнято базувати на способі розташування гарнітура. Він, в свою чергу, базується на площі і формі приміщення. Ось найпоширеніші варіанти:

  1. Кутовий. Підходить для невеликих кухонь, раціонально економить наявну площу.
  2. Лінійний. Рішення для вузьких приміщень, у яких вікно розташоване навпроти дверей. Всю зону готування розташовують уздовж однієї стіни;
  3. П-подібний. Підходить тільки для просторих кухонь квадратної форми. Раціональний, якщо після розміщення обідньої зони по центру залишиться місце для походу до меблів і техніки.
  4. 2-рядний. Рішення для приміщень площею від 12-ти квадратних метрів. Оптимально для сімей, в яких на кухні одночасно готують 2 і більше осіб.

Тенденції сучасного дизайну

Інтер’єр кухні – це комплекс чинників, які впливають на загальне візуальне рішення і функціональність. Сучасний дизайн приміщення ґрунтується на наступних тенденціях:

  • простота і стриманість – відсутність масивних меблів, складних деталей інтер’єру і занадто яскравих елементів;
  • багато скла – наприклад, весь фасад гарнітура зі скляними вставками, скляна поверхня обіднього столу;
  • матові поверхні – їх вибирають на догоду практичності, так як розводів на них не видно, та й догляд простіший, ніж за глянцевими;
  • екологічно чисті матеріали в обробці – такий інтер’єр кухні буде трендовим, а головне – повністю безпечним;
  • барна стійка замість столу – вона компактна, стильна і доречна для всіх сімей, в яких немає маленьких дітей.

Фото практичний інтер'єр кухні

Професійна розробка дизайну

Повноцінний дизайн інтер’єру кухні – це ще і планування правильного освітлення (природного і штучного), підбір кольорової гами оформлення. Це індивідуальні рішення по розміщенню меблів і техніки, засновані на особистих уподобаннях мешканців. Тому важливо доручити складання дизайн-проекту приміщення досвідченому дизайнеру. Це гарантує комплексний підхід і реалізацію всіх побажань в правильному ключі.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)