Малярні роботи

Професійні малярні роботи – завершальний етап ремонтно-будівельних робіт. Під ними мають на увазі нанесення на підготовлені поверхні різних матеріалів. Мета – надати поверхням певної естетичності, захистити їх від зовнішніх впливів.

Фото якісно виконаних малярних робіт

Типи і рівні складності

Малярні роботи в будинку або квартирі – це фінішна обробка стін, стелі. Внутрішні варіанти робіт в більшості випадків – це обробка під фарбування, під наклеювання шпалер, під нанесення декоративної штукатурки або ж фінішного декоративного шару фарби. Поверхні, що фарбуються – бетон, дерево, штукатурка, метал. Варіанти складності малярних робіт:

  1. Низька – фарбування поверхонь в технічних приміщеннях (наприклад, коморах).
  2. Середня. Оздоблення в квартирах і будинках, стандартна частина ремонтних робіт будь-якої категорії.
  3. Висока. Роботи на об’єктах з високими вимогами і великою відвідуваністю (готелі, ресторани, кінотеатри і т.п.).

У кожному разі передбачається використання різних лакофарбових матеріалів, а також інструментарію для їх нанесення.

Етапи проведення робіт

Сучасні малярні роботи в житлових об’єктах та офісах проводять поетапно, починаючи з підготовки поверхонь. Від її якості залежить результат всього процесу, а також довговічність результату. До підготовчих робіт відносять:

  • покриття поверхонь шпаклівкою, що дозволяє усунути дефекти і нерівності. Чим більше шарів – тим краще після буде результат фарбування;
  • очищення – видалення з поверхонь забруднень всіх типів, а також слідів запилення;
  • покриття грунтовкою для створення захисного шару, на який добре лягає фарба з рівномірним всмоктуванням і однорідним кольором;
  • фарбування обраним матеріалом і способом (вручну, за допомогою фарбопульта);
  • нанесення повторних шарів після висихання попередніх. Потрібно для створення рівномірної захищеної поверхні.

Фото сучасних малярних робіт

Професійний результат

Якісні малярні роботи – ті, що виконані професіоналами. Експерти знають: результат безпосередньо залежить від досвіду, і досвід повинен бути багаторічним. Тому важливо доручати роботу фахівцям з хорошими практичними напрацюваннями. Це дозволить отримати підготовчий або фінішний фарбувальний шар на поверхнях, який відповідає всім вимогам якості. Самостійно такого результату не досягти, яким би легким процес не здавався.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)