Оздоблення офісів

Офіс – багатофункціональний об’єкт. Партнери та клієнти компанії по ньому оцінюють стан справ, позиціонування і інші якості. Для співробітників він повинен надавати оптимальні робочі умови: зручні, безпечні, які б мотивували. Ось чому сучасне оздоблення офісів – це щось більше, ніж просто покриття поверхонь матеріалами.

Фото сучасне якісне оздоблення офісу

Типи офісів

Оздоблення офісів залежить від обраного варіанту планування приміщення. Його може запропонувати замовник, але ще краще – залучити до цього процесу дизайнера. Найпоширеніші варіанти офісів:

  1. OpenSpace – великі кімнати з перегородками для персоналу і окремими кабінетами для менеджменту. Підходять для компаній, що активно розвиваються.
  2. Комбінований. Одна частина такого офісу виконана в традиційній кабінетної системи, інша являє собою відкритий простір з перегородками. Це планування для стабільно працюючих авторитетних компаній.
  3. Класичний. Офіс з окремими кабінетами для менеджменту і великим кабінетом з робочими місцями без перегородок – для персоналу. Подібний варіант характерний для невеликих компаній і державних відділів.

Правильний підхід

Капітальний або косметичний ремонт офісу? Все залежить від стану конструкцій і планування. Головне, щоб результат ремонтних робіт вийшов таким:

  • грамотне зонування з наявністю зон роботи, відпочинку, спілкування, прийому їжі і т.д .;
  • меблі та техніка, розставлені з урахуванням переміщення людей і особливостей робочих процесів;
  • можливості для легкого проведення прибирання без недоступних місць, де бруд і пил будуть накопичуватися роками;
  • правильне освітлення, що відповідає санітарним нормам. Застосовують основне і додаткове (для кожного робочого місця);
  • оптимальний мікроклімат в будь-який сезон, підтримуваний за допомогою спеціального обладнання;
  • відповідність офісу протипожежним, санітарним та іншим державним нормам, що дозволить без нарікань проходити перевірки.

Фото сучасного якісного оздоблення офісу

Якість у всьому

Правильне оздоблення офісів – це комплексний підхід, використання екологічно чистих матеріалів, планування кожної тонкощі. Краще виконувати її, склавши попередньо дизайн-проект, погодивши детальний кошторис та доручивши роботу команді досвідчених фахівців. Такий підхід гарантує досягнення бажаного результату, переваги якого – надійність, довговічність, відповідність нормам.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)