Послідовність ремонту в новобудові

Більшість квартир в новобудовах – це бетонні коробки. Тому послідовність ремонту є комплексом робіт, характерних для капітального ремонту. Все потрібно робити з нуля, тому важливо передбачити будь-які тонкощі. Що врахувати при плануванні етапів і бюджету?

Фото ремонт в новобудові послідовно

Роботи і витрати

Загальні етапи ремонту в новобудові визначають:

  • монтаж інженерних комунікацій – від основних до додаткових (інтернет клімат-контроль і т.п.);
  • встановлення необхідного обладнання (електричного, теплотехнічного, кліматичного, сантехнічного);
  • чорнову обробку поверхонь з ідеальним вирівнюванням;
  • проведення фінішної обробки і декорування.

Ця загальна послідовність ремонту квартир в новобудові, яка змінюється і доповнюється в залежності від умов, індивідуальних побажань. На бюджет ремонту при цьому впливають: площа квартири, обсяг і перелік необхідних робіт, категорія обраних оздоблювальних матеріалів. Детальний кошторис на ремонт складають після аналізу квартири і уточнення всіх тонкощів.

Ремонт поетапно

Детально етапи ремонту в новобудові виглядають наступним чином:

  1. Вибір типу ремонту і створення дизайн-проекту. У нього включають планувальні та інтер’єрні (візуальні) рішення.
  2. Затвердження інженерної проектної документації та кошторису. Це – основа ремонту в новобудові, від якої залежать бюджет, послідовність і терміни.
  3. Загальнобудівельні роботи. Це перепланування, монтаж конструкцій, робота з комунікаціями, установка ізоляційних шарів, чорнова обробка поверхонь.
  4. Фінішні оздоблювальні роботи. Нанесення обраних оздоблювальних матеріалів за затвердженим проектом дизайнера.
  5. Декорування та меблювання. Установка світильників, елементів декору, збірка і розстановка меблів, техніки згідно з проектом.

Фото правильна послідовність ремонту в новобудові

Як досягти професійного результату?

В ідеалі всі етапи ремонту в новобудові повинна виконувати одна команда фахівців. Це забезпечить узгодженість всіх процесів. Як результат – дотримання термінів, виконання кошторису, досягнення якісного результату. Якщо замовляти дизайн у одній компанії, оздоблювальні роботи в іншій, електромонтажні та сантехнічні – окремо, власнику квартири доведеться самостійно організувати процеси і забезпечувати, щоб працівники один одному не заважали. Також це невигідно за витратами. Так що простіше, дешевше і швидше знайти одну професійну команду.

Будь ласка, оцініть:

Оцінити

(0 голосів, в середньому: 0 з 5)